Naujausias Naglio Šulijos horoskopas: sužinokite, ką jums atneš pilnatis

Kaip ir kiekvieną sekmadienį, dalijamės su jumis astrologo Naglio Šulijos naujausiomis prognozėmis.

Štai ką žada žvaigždės:

Avinas

Būsite energingi, veiklūs ir net šiek tiek žaismingi, su įkvėpimu judėsite savo tikslo arba tikslų link. Tikėtina, kad nestigs šiam vasaros metui būdingų pramogų – šioje srityje aplinkybės klostysis vis geriau ir gražiau. Puikus laikas rūpintis namų, šeimos reikalais. 

Jautis

Tikėtina, kad dabar bus nemažai visokios veiklos namie, aplinkybės šioje srityje klostysis vis sklandžiau ir vis parankiau. Taip pat ši savaitė gali atnešti daug smagaus bendravimo, neilgų kelionių, išvykų, labai gerai seksis tiems, kurių veikla susijusi su žiniomis, informacija, jos sklaida. 

Dvyniai

Būsite ganėtinai energingi, bet kartu linkę veikti apdairiai, atsargiai, tad labai didelio veiklumo greičiausiai nebus. Gali atsirasti gana svarbių piniginių reikalų, tikėtina ir tam tikra piniginė ar kitokia nauda. Galimos nedidelės, bet smagios kelionės ar išvykos. 

Vėžys

Būsite energingi, veiklūs, linkę daug bendrauti, plėsti savo akiratį svarbiose jums srityse. Labai gerai seksis tiems, kurių veikla susijusi su žiniomis, informacija, skaičiavimu ir panašiais dalykais. Tikėtina, kad bus veiklos, susijusios su piniginiais, turtiniais reikalais, atrodo, gana sėkmingos. 

Liūtas

Apie darbus profesijos srityje galvoti nesinorės visiškai. Bet būsite energingi, veiklūs, labai gerai seksis veikla, kuriai reikia drąsaus ir ryžtingo veikimo. Puikiai seksis ir sportuojantiems. Keblumų gali kilti tiems, kurie siekia kurti gražius, mielus dalykus, bet tik savaitės pradžioje. 

Mergelė

Dienos bėgs, tiksliau slinks tarsi kažko lūkuriuojant – iš tiesų aktyvios veiklos metas prasidės netrukus, o kol kas yra patogu ilsėtis, kaupti jėgas ateičiai. Kad nebūtų visai nuobodu pasirūpins artimi draugai arba kolegos darbe – įtrauks į bendrą veiklą, kuri žada būti visai smagi. 

Svarstyklės

Gali būti, kad nelabai didelių, tačiau gana svarbių darbų bus darbe, profesijos srityje. Viską daryti reikės greitai, bet tai ir puikiai seksis. Sėkmė lydės tuos, kurių veikla susijusi su žiniomis, informacija. Smagių akimirkų suteiks bendravimas, bendra veikla kartu su artimais draugais. 

Skorpionas

Nemažai visokios veiklos (nebūtinai susijusios su tiesioginėmis pareigomis) gali būti darbe, profesijos srityje. Sklandumo gali pristigti pačioje savaitės pradžioje, bet vėliau viskas susitvarkys. Taip pat ši savaitė yra labai palanki ilgesnėms kelionėms ir keliaujantiems. 

Šaulys

Ši savaitė gali apsieiti ir be svarbių darbų, įvykių arba iššūkių, dienos slinks ramiai ir gana sklandžiai. Žinoma, tai puikus laikas atostogoms ir tiems, kurie kaupia jėgas ateities žygiams bei darbams. Puikus laikas kelionėms, nors savaitės pradžioje sklandumo gali ir pritrūkti. 

Ožiaragis

Dabar nemažai priklausys ne nuo jūsų norų ar valios, o nuo išorės – besiklostančių aplinkybių ar kitų žmonių veiklos. Ta ana pusė bus ganėtinai aktyvi, stengsis įtraukti į savo veiklos orbitą. Beje, tai gali būti ir smagu, ir net naudinga. Puikus laikas palaikyti ir puoselėti asmeninius ryšius su svarbiais jums asmenimis. 

Vandenis

Savaitė prabėgs reaguojant į išorines aplinkybes ir kitų žmonių veiksmus. Ta ana pusė gali būti aktyvi, stengsis įtraukti į savo veiklos orbitą, primesti savo veiksmų planą ir panašiai – teks reaguoti ir prisitaikyti. Kita vertus, kai kada tai gali būti ir miela, ir smagu. 

Žuvys

Tikėtina, kad nestigs nedidelių, bet gana svarbių darbų, visokių užsiėmimų, kuriuos reikės atlikti kruopščiai ir pareigingai. Palankus metas rūpintis sveikatos, sveikatingumo reikalais. Taip pat šią savaitę nestigs vasarai būdingų smagių pramogų ir renginių. Čia būsite labai kūrybingi.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer