41-erių mama nuėjo miegoti ir daugiau niekada neprabudo: vyras įspėja visus

41 metų anglė Clare Duffy pasakė savo vyrui Richardui, kad ji nesijaučia gerai ir grįžo į lovą, tačiau vėliau jis pastebėjo, kad ji nebereaguoja, o medikams nepavyko jos išgelbėti. Dviejų vaikų mama staiga mirė nuėjusi miegoti, ji skundėsi peties skausmu, atskleidė jos sugniuždytas vyras.

Tragiškai mirusi 41 metų Clare Duffy pabudo manydama, kad skausmui numalšinti pakaks karštos vonios ir gero miego, rašo mirror.co.uk.

Ji atsigulė į lovą ir paprašė partnerio Richardo pažadinti ją, jei ji pramigs. Deja, kai Ričardas grįžo jos pažadinti, Clare į nieką nebereagavo.

Jis skubiai skambino pagalbos tarnyboms, bet jau buvo per vėlu. Clare buvo paskelbta mirusia sausio 8 d. 38 metų Richardas „Manchester Evening News“ sakė:

Buvau emociškai sutrikęs. Aš rėkiau. Įbėgau į dukters miegamąjį ir paskambinau greitajai pagalbai. Negalėjau patikėti, kad tai tikra, viską prisimenu labai neryškiai. Viskas praėjo taip greitai.“

Mirė nuo plaučių embolijos

Vėliau buvo nustatyta, kad Clare, gyvenusi Little Hultoen su Richardu ir vaikais Harry (16) ir Alice (15), mirė nuo plaučių embolijos.

Plaučių embolija pasireiškia tada, kai darinys, dažniausiai kraujo krešulys, įstringa plaučių arterijoje. Jis blokuoja kraujo tekėjimą ir gali būti pavojingas gyvybei, jei gydymas nesuteikiamas laiku.

Plaučių embolijos simptomai yra aštrūs arba veriantys krūtinės skausmai, kurie prasideda staiga arba atsiranda palaipsniui. Dusulys, atkosėjimas krauju ir alpimas ar galvos svaigimas taip pat yra dažni požymiai.

Deja, Clare mirtis nėra vienintelė pastaruoju metu šeimą ištikusi tragedija. Likus trims savaitėms iki mirties, gruodžio 19-ąją, netikėtai mirė ir Clare mama Catherine, todėl Clare buvo sugniuždyta.

„Catherine mirtis vis dar tiriama, – sakė Richardas. – Tai buvo didelis šokas. Ji kurį laiką nesijautė gerai ir vartojo daug nuskausminamųjų. Clare daug laiko praleido su mama, ji keliaudama į darbą pravažiuodavo mamos namus, todėl matydavo ją kasdien.“

Salforde gimusi ir augusi Clare, dirbusi „Kenny Waste Management“ transporto komandoje, buvo apibūdinama kaip „graži, nuostabi ir pozityvi“ asmenybė, kuri „visiems patiko“.

Ji buvo žinoma kaip labai šeimyniška ir visą laisvą laiką leisdavo su savo artimaisiais. Richardas ir Clare turėjo švęsti savo 10 metų vestuvių metines, tačiau Clare tragiškai mirė.

„Ji patiko visiems, su kuriais ji susitikdavo, – tęsė jis. – Jos šeima jai buvo svarbiausia. Ji visą laisvalaikį praleisdavo su dukra, sūnumi, sūnėnais ir dukterėčiomis. Ji buvo labai šeimyniška.“

Šeima gedi moters

Richardas sako, kad paaugliai Harry ir Alice vis dar sunkiai susitaiko su mamos mirtimi. „Mano sūnus vis dar užsidaręs savyje. Mano dukrai buvo blogiau“, – sakė jis.

Vyras pridūrė: „Kol skambinau greitosios pagalbos medikams, ji girdėjo viską, kas vyksta, nes jos miegamasis visai šalia.“

Dabar šeimai teks apmokėti dvejas laidotuves. Buvo sukurtas „Gofundme“ puslapis, siekiant padėti Richardui, Harry ir Alice surinkti reikalingą pinigų sumą.

Aprašyme rašoma: „Nuolankiai prašau šiek tiek pagalbos, kad galėčiau suteikti Clare ir jos mamai atsisveikinimą, kurio jos nusipelnė. Aš stengiuosi tai padaryti.

Žinau, kad Clare ir Cath mylėjo tiek daug žmonių, su kuriais jos susipažino per savo nuotykių kupinus gyvenimus, ir tikiuosi, kad parodysiu joms tai dar kartą.“

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer