Nepraleiskite progos gauti 26 tūkst. eurų – nuo ketvirtadienio galima kreiptis dėl paramos verslo kūrimui

Gyventojai kviečiami teikti paraiškas dėl paramos verslui kurti. Jos bus priimamos 30 kalendorinių dienų, o finansinę paramą gaus tie pradedantieji verslininkai, kurių veikla bus orientuota į skaitmeninės ir žaliosios transformacijos tikslus, skatins žiedinę ekonomiką ar mažins COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) poveikį, praneša Užimtumo tarnyba.

Maksimali parama, į kurią gali pretenduoti yra kiek daugiau nei 26 tūkst. eurų (t.y. 31-a minimali alga).

Paraiškos bus priimamos nuo birželio 29 d. iki liepos 28 d. tik per administracinių ir viešųjų paslaugų portalą „Elektroniniai valdžios vartai“. Kitu būtu pateiktos paraiškos nebus nagrinėjamos.

Paskelbus paraiškų atranką, Užimtumo tarnybos klientų aptarnavimo departamentų skyriuose vyks konsultacijos, kurių laikas internetinėje svetainėje bus paskelbtas artimiausiu metu.

Klientus verslo kūrimo klausimais šiemet konsultuos ne tik Užimtumo tarnybos darbuotojai.

Kartu su paraiška verslui kurti pretendentai turės pateikti pažymėjimą apie VšĮ „Inovacijų agentūra“ mokymų platformoje „Verslo e. gidas“ baigtus nemokamus mokymus.

Siekiama, kad šias paraiškas teikiantieji turėtų bent pradinių žinių apie verslo tvarumą.

Užimtumo tarnyba primena, kad šiais metais bus atrinktos 709 paraiškos, o jų finansavimui bus skirta iki 13,5 mln. eurų iš ES Ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo fondo.

Darbo vietos turės būti įsteigtos iki kitų metų liepos.

Tikimasi, kad priemonės ekonominė grąža (per sumokėtus mokesčius po darbo vietų įsteigimo ir išlaikymo 36 mėn.) sieks 18,7 mln. eurų.

Antrasis paraiškų etapas planuojamas šių metų rudenį.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer