Išvykęs dirbti į Kėdainius dingo žmogus: dukra meldžia padėti rasti tėtį

Vėlų antradienio vakarą socialiniuose tinkluose ėmė plisti 2005 metais gimusios merginos žinutė, kurioje ji prašo surasti jau keletą savaičių kaip į vandenį pradingusį tėtį. Žurnalistams susisiekus su mergina, ši patikino, jog jos tėtis iš Kauno išvyko dirbti į Kėdainius ir pradingo.

Dėl asmens dingimo dukra kreipėsi ir į policiją.

Išplatino žinutę

Jauna mergina pati parengė žinutę, kurią išplatino įvairiose socialinio tinko grupėse Kėdainiuose ir Kaune. Ji mano, kad tėtis gali būti būtent viename iš šių miestų.

„Sveiki, kreipiuosi į visus su dideliu pagalbos prašymu. Dingo mano tėtis Žilvinas Abraitis, gimęs 1963-04-04. Paskutinį kartą skambutis iš jo buvo gautas lygiai prieš mėnesį. Kaune apvažinėjau visas vietas, kuriose jis lankosi. Kaimynai jį buvo pastebėję prieš 2–3 savaites. Pagal tai, kas palikta namuose, atrodo, jog išėjo taip kaip stovi.

Paskutinė žinoma jo buvimo vieta – Kėdainiai, kur, pasak jo, jis turėjo išvažiuoti dirbti. 

Tėčio ūgis apie 1,65 m., eidamas šlubuoja, galimai gali būti šiuo metu užsiauginęs barzdą.

Jei esate pastebėję ar pastebėsite  Kaune ar Kėdainiuose,  būtinai skambinkite šiuo numeriu +370 644 79 132“, – rašė dingusiojo dukra.

Kreipėsi ir į policiją

„Rinkos aikštės“ žurnalistams susisiekus su mergina, ši patikino, jog jos tėtis iš Kauno išvyko dirbti į Kėdainius ir pradingo. Dėl asmens dingimo dukra kreipėsi ir į policiją, tačiau jokių žinių iki šiol negavo.

„Kreipiuosi į visuomenę, nes tai mano paskutinė viltis. Jis sakė važiuos į Kėdainius dirbti. Daugiau nieko nežinau.

Policijai pranešiau, pasakiau, kad esu jo dukra ir nerandu tėčio.

Aš tėtį lankydavau, bendraudavau. O dabar žmonės yra mano paskutinė viltis. Labai noriu surasti savo tėtį, tad jei kažką žinote – paskambinkite“, – prašydama kreipėsi mergina.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer