Nuotrauka plinta it virusas: manoma, kad užfiksuotas slaptas Vladimiro Putino ir Alinos Kabajevos sūnus

Per pastarąją savaitę keliose socialinio tinklo „Twitter“ paskyrose buvo dalijamasi berniuko nuotrauka iš bažnyčios pamaldų ir teigiama, kad jis iš tiesų yra Rusijos prezidento Vladimiro Putino ir Alinos Kabajevos nesantuokinis sūnus.

Kabajeva yra buvusi olimpinė gimnastė, kurią žiniasklaida ir net JAV valstybės departamentas jau daugelį metų sieja su Rusijos vadovu, rašo newsweek.com.

Kremlius visada neigė, kad spekuliacijos, jog V.Putinas palaiko romantiškus ryšius su A.Kabajeva, yra kuo nors pagrįstos, nors jos politinė karjera per pastarąjį dešimtmetį sparčiai kilo, valdžios kritikams kaltinant ją korupcija ir nepotizmu.

70-metis Rusijos prezidentas patvirtino, kad 2013 m. po 30 metų santuokos išsiskyrė su savo pirmąja žmona Liudmila, tačiau, kalbėdamas apie savo asmeninį gyvenimą išliko itin paslaptingas ir atsargus.

Pats V.Putinas gandus, kad turi sūnų su A. Kabajeva, neigia, o savo romantinius santykius nuo Rusijos piliečių laiko po devyniais užraktais. Vis tik, berniuko, kuris nufotografuotas Maskvoje esančioje cerkvėje, panašumas į V.Putiną yra akivaizdus.

„Dmitrijus Vladimirovičius Kabajevas. Jo antrasis vardas reiškia „Vladimiro sūnus“. Galimai jis yra Putino sūnus. Ką manote jūs?“, – savo socialinio tinklo „Twitter“ paskyroje rašė žurnalistas Jaysonas Smartas.

Vienas komentatorius rašė: „Tai yra V.Putino ir jo meilužės A.Kabajevos sūnus, kuriam šiuo metu yra 12 metų“. Nors dauguma internautų neabejojo, kad nuotraukoje pavaizduotas berniukas yra Rusijos lyderio sūnus, buvo ir tokių, kurie šią informaciją neigė.

Vis dėlto yra ir skeptikų, kurie sako, kad nuotraukoje matomo vaiko akių spalva yra ruda, kai paties V.Putino ir A.Kabajevos akys yra žydros.

Taip pat buvo teigiančių, jog šis berniukas yra Rusijos stačiatikių bažnyčios liturginių knygų leidyklos vadovo Ivano Nefjodovo sūnus.

Viename „Telegram“ esančiame kanale sklinda nepatvirtinti gandai, jog A. Kabajeva šiuo metu slepiasi Šveicarijoje ir laukiasi dar vieno V. Putino vaiko. Kalbama, kad jis turi ir daugiau nesantuokinių vaikų.

Apie tai dar 2021 m. prieš areštą kalbėjo opozicijos lyderis Aleksejus Navalnas, kuris teigė, jog jo tyrėjų komanda rado 17-metę merginą, kuri tariamai yra Rusijos prezidento dukra.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer