Nužudytos 9-metės lietuvės šeimoje košmaras nesibaigia: baiminasi tapti taikiniu

Gedinti praėjusią savaitę Anglijoje žiauriai nužudytos 9-metės lietuvės šeima priversta slapstytis – šeima sako bijanti, kad gali tapti kitu taikiniu ir gali būti pasikėsinta į jų gyvybes.

Mergaitės mama, jos vyras ir kita 5-erių metų dukra policijos buvo perkelta į slaptą lokaciją, rūpinantis šeimos saugumu, rašo „The Sun“.

Bijo tapti taikiniu

Artimas šeimos pažįstamas pasakojo „The Sun“: „Šeima labai, labai sunerimusi. Jie negalėjo likti savo namuose. Jie bijo, kad žmogus, kuris tai padarė, gali tykoti ir jų. Jie bijo, kad gali tapti taikiniu.

Tai taip baisu – jie vis dar bando susitaikyti su skaudžia dukros netektimi. Tačiau jie jaučia, kad turi apsaugoti savo mažąją dukrą.“

Viena iš policijos versijų, kodėl galėjo būti įvykdytas žiaurus nužudymas – kerštas mergaitės mamai, dirbančiai įdarbinimo agentūroje.

Po nužudymo sulaikytas įtariamasis, 22-ejų metų lietuvis, gyvenęs Bostone, Linkolnšyre. Rugpjūčio 1 dieną jis pasirodė teisme, jam skirta kardomoji priemonė, šiuo metu jis sulaikytas. Kitas teismo posėdis numatytas rugsėjo 19 dieną.

Kraupus nusikaltimas įvykdytas ketvirtadienį, apie 18.20 val., kai 9-metė žaidė kieme su savo seserimi, kol jų mama dirbo visai netoliese.

Įtaria žiaurų šeimos kerštą

Primename, kad TV3 Žinioms pavyko susisiekti su nužudytos mergaitės mama. Ji sako, kad mergytės žmogžudystę, kuria įtariamas lietuvis, esą galėjo užsakyti Lietuvoje gyvenanti močiutė.

Ji pasidalijo protu sunkiai suvokiamais įtarimais. Moteris sako, kad yra dukra 55-erių kaunietės, kuri prieš trejus metus būdama apsvaigusi per vestuves sodyboje Telšių rajone atsuko dujų čiaupus ir mėgino sudeginti pačią Liną, jos vyrą ir miegančius svečius – iš viso 11 žmonių.

„Jaučiamės labai nesaugūs, nes prieš trejus metus mano mama bandė mus sudeginti ir buvo pasakyta, kad jeigu pasodini mamą, tai tėvas keršys ir kad išpjaus visą mano šeimą“, – pasakoja nužudytos mergaitės mama Lina.

Po siaubingo, tragedija vos nepasibaigusio pasikėsinimo Linos mama Lietuvoje įsivėlė į teismų maratoną, gegužę teisme buvo išklausytos baigiamosios kalbos. Lina sako, kad devynmetės dukros žmogžudystė – jos tėvų kerštas.

„Maniau iš karto, kad tai yra tėvo kerštas, nes mama gavo 8 metus. Ji dabar laukia paskutinio teismo. Tik kad apeliuoja, yra apeliavimo teisė. Ir mano pusbrolis prieš gerą mėnesį man taip pat pagrasino, kad pas mane į namus žmonės atvažiuos. Ir jiems yra nesvarbu, ar bus vaikai namuose, ar ne“, – kalba Lina.

Nužudytos mergytės mama tvirtina, kad sulaikyto įtariamojo nepažįsta, nėra mačiusi ir mano, kad jį galėjo pasamdyti Lietuvoje likę artimieji.

„Taip manyčiau, nes jis yra atvykęs iš Lietuvos prieš mėnesį. – Ar jūs galėtumėte patikėti, kad jūsų mama imtųsi net tokio keršto? – Jūs pamirštate, kad ji bandė mane sudeginti su visa mano šeima mano vestuvių dieną?“ – sako Lina.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer