Pamatytas vaizdelis Palangoje šokiravo mamą: „Žmonės, kas jums negerai?“

„Mamos, ar jums su galva negerai? Auginu savo vaikus, ir prie jūros vežu, ir kur tik galiu, bet niekada gyvenime nesu padariusi tokio šlykštaus dalyko, kokį man teko pamatyti Palangoje“, – rašo tv3.lt laišką atsiuntusi Vitalija iš Vilniaus.

Palangoje atostogauju eilę metų kartu su vyru ir vaikais. Ko tik nesame ten matę – ir plikos merginos deginasi, ir porelės kopose, kaip čia pasakius, santykiauja, bet kad super mamytės visai išeitų iš proto, tikrai negalvojau.

Nors gėda turėtų būti ne man, bet kai pamačiau, kas vyksta, iš gėdos neturėjau kur dėti akių – visgi tautietė, lietuvė, o tokia kvaila!

Vaizdas šokiravo

Įsivaizduojate, buvo toks atvejis – nuėjo mama su mergaite maudytis į jūrą, o ta mergaitė su sauskelnėmis. Maudosi jos ten, taškosi ir sauskelnės, kaip supratau, atsisegė.

Nelabai ten supratau, ką jos daro, bet aiškiai užfiksavau momentą, kaip tos mergaitės mama švystelėjo pro šoną sauskelnes į jūros gilumą. Dar apsidairė ar nieks nemato! Mane net supykino!

Taigi tos sauskelnės – visiška tarša mūsų gamtai, aplinkai, o kur pagarba žmonėms? Tai va ir murkdomės sau „sysiukuose“.

Aš stebėjausi, kad, būna, butelius palieka tuščius smėlyje arba kokias šukes, bet jau kad pridarytos sauskelnės plaukios Baltijos jūroje, prisiekiu, sapne nesapnavau!

Autorius: skaitytoja Vitalija 

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer