Okupantai priešais mamą prievartavo 9 mėnesių trynukus: vienerių sūnus po prievartos neišgyveno

Rusų okupantų žiaurumas pareikalavo dar vienos aukos – šaltiniai Ukrainoje teigia, jog mirė vos vienerių berniukas, kurį išprievartavo du rusų kariai.

Siaubą keliantys pranešimai iš Charkivo ėmė plaukti po to, kai okupantai šią savaitę ėmė iš regiono trauktis. Rusai Charkive ir aplinkiniuose miestuose buvo priversti persigrupuoti po to, kai Ukraina atgavo regiono kontrolę.

Bėgantys okupantai paliko daugybę žalos ir nusikaltimų, įskaitant ir seksualinį priekabiavimą bei išprievartavimus.

Ukrainos krašto apsaugos ministras savo „Twitter“ paskyroje rašė: „Vos per valandą gavome dešimt pranešimų apie rusų įvykdytus išprievartavimus, įskaitant 8 vaikus, iš naujai išlaisvintų Charkivo regiono kaimų.

Vakar – 56 pranešimai.

Tarp vaikų buvo du dešimtmečiai berniukai ir vienas vienerių metukų berniukas, kuris nuo sužalojimų mirė“, – rašė ministras.

Taip pat pranešama ir apie du išprievartautus garbaus amžiaus vyrus – 67-erių ir 78-erių.

Ukrainos parlamento komisarė žmogaus teisėms Liudmila Denisova kvietė Jungtinių Tautų Žmogaus teisių pažeidimų tyrimų komisiją atsižvelgti į ukrainiečių genocidą.

L. Denisovos ofisas gavo bent 10 pranešimų apie seksualinio pobūdžio smurtą vien per ketvirtadienį. Šiuos pranešimus patvirtino ir žurnalistė Irina Matvyšin.

Žurnalistė rašė apie įtariamus nusikaltimus, įskaitant ir devynerių metų trynukų išprievartavimą prie jų motinos. „Tai tik labai maža teritorija, kuri buvo išlaisvinta iš rusų, lyginant su tais miestais, kurie vis dar okupuoti.

Galime tik įsivaizduoti, kiek tokių nusikaltimų yra Chersone, Mariupolyje, Berdijanske ir kitur“, – rašė žurnalistė socialiniuose tinkluose.

Anksčiau buvo pranešta apie rusą, sulaikytą po to, kai pasinaudojo kūdikiu, taip pat pranešama ir apie penkių vyrų išprievartautą keturiolikmetę mergaitę Bučoje, kuri dabar laukiasi.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer