Orkaitė bus kaip nauja: mišinį vadina stebuklingu

Stebuklingas tirpalas valymui, dėl kurio mamos eina iš proto: viena mama tikina, kad šis paprastas penkių ingredientų mišinys purviną orkaitę perkeičia per kelias sekundes

„Stebuklingas“ penkių ingredientų mišinys turėtų išvalyti bet kokius nešvarumus. Įspūdinga tai, kad šį purškiklį galima pasigaminti iš kasdienio naudojimo priemonių, esančių kiekvienuose namuose, rašoma dailymail.co.uk.

Jums reikės: vandens, acto, indų ploviklio, eukalipto aliejaus ir valgomosios sodos.

Švaros mėgėjai šį purškiklį vadina stebuklingu – viena mama pasidalino savo pasigaminto valiklio receptu ir sako, kad jis kaip mat perkeičia net ir purviniausius paviršius.

Su priskretusiais riebalais ir nešvarumais ant savo orkaitės susidūrusi moteris iš Viktorijos miesto Australijoje išbandė penkių ingredientų mišinio valiklį ir gavo puikiausius rezultatus.

„Šis dalykas yra tikrai stebuklingas.“ – taip ji pradeda savo „Facebook“ įrašą. – „Man labai gėda, kokia nešvari buvo mano orkaitė, bet aš tiesiog negalėjau pakęsti jos šveitimo, todėl paprasčiausiai to nedariau.

Valant šiuo stebuklingu mišiniu man visai nereikėjo tam skirti laiko ir pastangų – užteko mikropluošto šluostės… Nuostabu!“

Šis skystis permaino ne tik maisto gaminimui skirtus paviršius, bet ir dušo kabinos stiklą, pajuodusias kalkes ir visus kitus paviršius.

„Dievinu šį purškiklį. Naudoju tik jį.“ – internete rašė kitas žmogus ir pridūrė, kad šį mišinį naudoja „visur“.

„Puikiausiai tinka orkaitės paviršiams ir net voniai.“ – patikino jis. – „Išpurkškite, ir tuomet palikite 10 minučių, prieš nušluostydami – nieko šveisti nereikės.

„Savo eterinių aliejų lentynoje aptikau riebių dėmių… Jos ten buvo jau tikrai kurį laiką, nes dėmės buvo labai lipnios ir įsisenėjusios.“ – rašė kita moteris. – „Nupurškiau šiuo valikliu ir palaukiau lygiai minutę, tuomet tiesiog nušluosčiau.“

Purškiklio galima ramiai pasigaminti namuose – prireiks tik penkių kasdienių priemonių.

Jums reikės pusantro litro vandens (iš kurio vieno puodelio verdančio vandens), 300 ml acto, 60 ml indų ploviklio, 25 ml eukalipto aliejaus ir trijų arbatinių šaukštelių valgomosios sodos.

Stebuklingam purškikliui reikės:

• 1,5 litro vandens (vieno puodelio verdančio) • 300 ml acto • 60 ml indų ploviklio • 25 ml eukalipto aliejaus • 3 arbatinių šaukštelių valgomosios sodos

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer