Paaiškėjo per Kūčias Raseiniuose sumuštos 2-metės likimas

Raseiniuose Kūčių naktis buvo paženklinta tragedija. Būtent tą naktį į medikų rankas pateko, kaip įtariama, motinos ir motinos draugo sumušta vos dvejų metukų mergytė.

Iš pradžių medikai, gydę mergytę, skaičiavo lemtingas valandas ir išgyventi vilčių nedavė. Vėliau, įvykus stebuklui, ir sutelkus didžiules medikų pajėgas, mergytei pavyko išgyventi.

Policijos duomenimis, mergytė į gydymo įstaigą pateko be sąmonės. Kaip yra nurodžiusi Šiaulių apygardos prokuratūros atstovė Rasa Gelžinytė, mergaitė į ligoninę paguldyta dėl pilvo traumos, tačiau vėliau nustatyti daugybiniai kūno sužalojimai.

Šiaulių teismas Raseiniuose sužalotos mergaitės mamai skyrė kardomąją priemonę – intensyvią priežiūrą keturiems mėnesiams dėvint apykoję.

Policija anksčiau nebuvo gavusi pranešimų apie smurtą šeimoje. Abu asmenys anksčiau nebuvo teisti.

Auga su tėčiu

Aiškėja, kad po tragedijos mergytė sparčiai sveiksta, jai teikiamos reabilitacijos paslaugos, padėsiančios atstatyti jėgas po patirtų sužalojimų. 

Kaip naujienų portalui tv3.lt sakė Raseinių socialinių paslaugų centro direktoriaus pavaduotoja Asta Urbonienė, abi mergytės šiuo metu auga su savo tėčiu.

„Šeimai paskirtos socialinės priežiūros paslaugos. Abi mergytės yra pas tėtį“, – sakė A.Urbonienė.

Pristatyta be sąmonės

Primename, kad į ligoninę buvo paguldyta mažametė, 2020 metais gimusi raseinietė, į gydymo įstaigą atvežta be sąmonės, pranešė policija.

Iš pradžių mergaitė iš buto be sąmonės buvo pristatyta į Raseinių ligoninę, tačiau vėliau pervežta ir paguldyta į Kauno ligoninę.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer