Į išleistuves atvažiavusi 16-metė pašiurpino visus: išdrįstų ne kiekvienas

Ištikima gotikinės subkultūros gerbėja Abi Ricketts nustebino savo bendramokslius, kai į mokyklos išleistuves ją atgabeno gotikiniame karste ir ji „prisikėlė iš numirusių“.

Dauguma paauglių mokyklos baigimo šventei renkasi klasikinę, žavingą suknelę ar kostiumą, tačiau 16-metei Abi Ricketts norėjosi išsiskirti iš minios.

Vampyrų superfanė ištisus metus planavo pasirodymo triuką, ketindama nustebinti bendramokslius – tai buvo karstas, kurį lydėjo „laidotuvių personalas“.

Abi apsivilko juodą nėriniuotą korsetinę suknelę, nėriniuotas pėdkelnes, juodus batus ir atsigulė į karstą sukryžiavusi rankas.

Pastačius karstą ant raudono kilimo, gote save vadinanti mergina dramatiškai atsimerkė ir „prisikėlė iš numirusių“ džiūgaujančios minios akivaizdoje, rašo mirror.co.uk.

„Visi rėkė ir plojo, buvo priblokšti, – pasakojo Abi. – Mano mokytojai sakė, kad tai buvo nuostabu, jie niekada nieko panašaus nebuvo regėję ir tai įeis į istoriją.“

Merginai sumanymą padėjo įvykdyti tėtis Alanas ir 18-metis brolis Johnas – jie apsirengė juodais drabužiais, o akis slėpė po juodais akiniais.

Torno Trejybės akademijos darbuotojai ir mokiniai sulaikę kvapą stebėjo, kai skambant švedų roko grupės “Ghost” dainai „Year Zero“ atvažiavo juodas „Volvo XC90“.

Tada Johnas iškilmingai atidarė bagažinę, ištraukė karstą ir visų akivaizdoje Abi dramatiškai „prisikėlė“.

Abi jau buvo aptarusi savo sumanymą su savo 76 metų močiute Margaret Ricketts, kuri, deja, mirė šių metų pradžioje.

„Jau nuo ketverių metų buvau pametusi galvą dėl gotų ir pirmiausia apie tai pasikalbėjau su savo močiute, – sakė Abi. – Jai mano mintis labai patiko, tačiau, deja, ji mirė maždaug prieš keturis mėnesius.“

Įgyvendino močiutės garbei

Abi buvo įsitikinusi, jog privalo įgyvendinti savo sumanymą, kad pagerbtų močiutės atminimą ir visa šeima jai pritarė.

Mergina savo dramatiško pasirodymo scenarijų sukūrė vos per kelias valandas ir labai apsidžiaugė, kai į pasiruošimą įsitraukė visa šeima.

„Jaučiausi nuostabiai, kad man padėjo tėtis ir brolis, – aiškino ji. – Iš pradžių norėjome tikro katafalko, bet niekas neleido mums jo išsinuomoti.“

Tada Abi tėtis suplanavo, kaip ji išlips iš automobilio – jis norėjo, kad dukros išleistuvės būtų tokios, kokių ji visada norėjo.

„Jaučiausi nuostabiai, kad jie tai daro dėl manęs. Aš ir mano tėtis esame tikrai dideli „Ghost“ gerbėjai, – sake Abi. – Kai mudu su tėčiu automobilyje klausėmės šios dainos, susižvalgėme ir supratome, kad tai ta daina, kuriai skambant karstas turi „išriedėti“ iš automobilio.”

„Tai buvo daina su bažnytinės muzikos atspalviais, todėl manėme, kad ji tiks“, – pridūrė Abi.

Likus vos savaitei iki išleistuvių, Abi internetu nusipirko 50 svarų sterlingų vertės fanerinį karstą, jį nudažė ir išklojo raudonu audiniu.

„Niekada nenorėjau būti tokia, kaip visi – visada norėjau išsiskirti“, – pridūrė Abi.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer