Palangoje – brangiau nei Tenerifėje, Kretoje ar Santorine: už nakvynę prašo ir 1200 eurų

Geriems orams įsibėgėjus, lietuviai masiškai traukia į pajūrį. Vis dėlto kambarių arba apartamentų nuoma prie lietuviškos jūros savo kainomis prilygsta populiariausiems užsienio kurortams.

Savaitgaliui Palangoje galima rasti įvairių variantų, kurie prasideda nuo 56 eurų nakvynei dviem. Tuo tarpu Tenerifėje nuoma dviem prasideda nuo 46 eurų.

Norint apsistoti visam savaitgaliui (dviems naktims) Palangoje dviese, pigiausi 4 žvaigždučių apartamentai – 144 eurai. 400 m iki centro ir daugiau nei 1 km iki paplūdimio.

Nuomos pasiūlyme nurodyta, kad apartamentuose yra atskira virtuvė, balkonas, bevielis internetas ir nemokama vieta automobiliui. Apartamentai turi 28 atsiliepimus ir įvertinti kaip „ypatingai nuostabūs“ (9,8 balai).

Pigiausi tiek pat žvaigždučių turintys apartamentai Tenerifėje visam savaitgaliui dviems – 50 eurų. Viešbutis turi 1,6 tūkst. atsiliepimų ir įvertintas kaip „geras“ (7,1 balas). Tačiau jame yra baseinas, treniruoklių salė, bevielis internetas, restoranas, baras, o į kainą įskaičiuoti netgi savitarnos pusryčiai.

Patys apartamentai irgi turi balkoną, dar oro kondicionierių, televizorių, terasą. Paplūdimys – šalia, taip pat yra stalo tenisas, smiginis, mini golfas ir kitos pramogos.

5 žvaigždučių viešbutis savaitgaliui Palangoje dviem asmenims kainuoja net 340 eurų su akcija (be akcijos – 434 eurus). Beveik 3 km iki centro ir 1 km iki paplūdimio. Užtat yra 2 baseinai, SPA, sporto salė, baras ir įskaičiuoti pusryčiai.

Pigiausias 5 žvaigždučių viešbutis Tenerifėje – 167 eurai (be akcijos – 181 euras) su vaizdu į jūrą. Taip pat yra SPA, baseinas, įskaičiuoti pusryčiai, vakarienė bei kiti patogumai.

Taigi norintiems geresnės būklės kambario su tam tikrais patogumais ir geresne lokacija Palangoje jau reikėtų pasiruošti, kad už savaitgalį dviem teks sumokėti bent 160–300 eurų vien už nakvynę be pusryčių, baseinų ar SPA.

„Beprotnamis, mokėti šitokius pinigus… Ir už ką… Kada žmonės į protą ateis… Pasaulyje yra dešimt kart geresnių vietų už tokias kainas, o čia…“, – socialiniame tinkle rašė vienas komentatorius.

Šį sezoną Palangoje už parą prabangesnėje sodyboje gali tekti mokėti 700 eurų, už dvi paras viloje – beveik 1200 eurų dviems, neatsižvelgiant, kaip toli yra paplūdimys ar miesto centras.

Tačiau šios kainos – be įskaičiuotų pusryčių, kuro kaštų ir kitų patogumų. Vietoje dviejų parų Palangos viloje už 1200 eurų galima dviese 7 naktims nuvykti į Juodkalniją, Kretą, Korfu salą su įskaičiuotais skrydžiais, nuvežimu, prabangiu viešbučio kambariu ir pusryčiais arba 4 naktims nuvykti į Neapolį, Santoriną ir tai vis tiek bus mažiau nei 1200 eurų.

Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos atstovė tikino nenorinti akcentuoti kainų kilimo, nes tai kalba ne apie vasarą, o apie infliaciją, kuri šalyje matyti jau keletą mėnesių.

„Nuo kovo mėnesio kainos yra didesnės ir jos bus didesnės tiek, kiek mūsų tiekėjai kels produktų ir paslaugų kainas“, – teigė pašnekovė.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer