Pamačiusi, kaip tėtis atrodo karste, vilnietė vos nenualpo: šiurpų vaizdą sapnuos dar ilgai

Vilnietė Elvira prieš kelias dienas palaidojo savo tėvą. 48-erių metų vyro mirtis buvo netikėta, tačiau, kaip dabar tėčio netekusi dukra sako, skausmingiau buvo pamatyti, koks jis buvo atvežtas į šarvojimo salę nei pats netekties faktas.

Tėtį laidojusi Elvira liko šokiruota, kai pamatė, kaip atrodo jos tėtis, kuriuo po mirties turėjo pasirūpinti Vilniaus laidojimo namų, Sietyno gatvėje, darbuotojai. Savo ruožtu šių laidojimo namų vadovas savo kaltės nemato ir teigia padarę viską, kas įmanoma.

„Už karstą, kūno paruošimą bei kostiumą mes sumokėjome beveik du tūkstančius eurų, tačiau gavome tokį kūną, kad net nesupratome, jog tai mūsų tėtis.

Nepilnametis sūnus, pamatęs tėtį karste, liko šoke“, – kraupias detales atskleidžia vilnietė.

Tėtį pavertė neatpažįstamu senuku

Jos teigimu, viskas įvyko tada, kai tėčio kūnas buvo atvežtas į šarvojimo salę atsisveikinti su artimaisiais.

„Sietyno laidojimo namuose mes užsakėme paslaugas – man pasakė, kad į sumą įeina grimas, kūno paruošimas, tačiau tai, ką iš jo padarė, buvo siaubas. Jo kakta – didžiulė, plaukai nukelti į viršų, kaklas susegtas metaliniais segtukais.

Ant veido matėsi pabraižymai, į lūpas net kažko prikišo. Tragedija“, – iki šiol atsigauti negali pašnekovė ir sako, kad jos 48-erių metų tėtis pavirto neatpažįstamu senuku.

Nepilnametis sūnus liko traumuotas

Moteris neslepia – po to, kai pamatė tokį savo tėtį, kitą dieną paskambino į laidojimo namus, kuriuose buvo ruošiamas kūnas.

„Man buvo paaiškinta, kad kūnas pervežimui buvo paruoštas tvarkingas, laidojimo namai nemato jokių problemų ir nesusipratimų. Dar paaiškino, kad kūnas galėjo nučiuožti pervežimo metu, tačiau aš pati esu buvusi daugybėje laidotuvių ir niekada nemačiau, kad būtų tokie dalykai.

Visi susirinkusieji negalėjo patikėti, kad tai mūsų tėtis. Jo nepilnametis sūnus liko traumuotas. Negalėjo patikėti, kad tai jo tėtis.“

Vis tik Elvira sako, kad kai kalbėjosi su laidojimo namais, jie neužsiminė apie tai, kad dirbo neteisingai, rezultatas prastas ir dėl to būtų galima tam tikra kompensacija.

„Jie tik pasakė, kad gali atvažiuoti pataisyti kūną, tačiau aš atsisakiau, nes buvo likę kelios valandos iki laidojimo. Jau buvo per vėlu.“

Įvertino situaciją

Savo ruožtu Sietyno laidojimo namų vadovas Boleslovas Polonskis savo darbuotojų kaltės čia neįžvelgia ir sako, kad jeigu teismo medikai iki galo nesutvarkė žmogaus kūno, tai jie neprivalo to daryti iš naujo.

„Šitų dalykų neperdarinėjame. Gali būti, kad galva pakrypo ant šono važiavimo metu. Pagrindinis dalykas, kas nepatiko, kad matėsi kaukolė, pakaušis.

Taip pat užkliuvo negražus teismo medikų susiuvimas – bet tokiu atveju mums reikėtų viską išardyti, tačiau to nedarome.

Na taip, grubiai susiuvo, nelabai gražiai. Būna dar momentas, kad pas mus atveža kraujuojančius kūnus, tada sutvarkome, tačiau šį kartą tokių dalykų nebuvo, todėl netaisėme to, kas buvo padaryta teismo medikų.“

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer