Kelnaitėse pastebėjote kišenėlę? Štai, kam ji reikalinga

Paimkite apatines kelnaites ir gerai įsižiūrėkite – ką matote? Nors galbūt niekada anksčiau to nepastebėjote, moteriškose apatinėse kelnaitės beveik visada būna įsiūtas papildomas audinio sluoksnis, įsiūtas į tarpkojį – ar žinote, kam jis reikalingas?

Kartais papildomas audinio sluoksnis būna prisiūtas, kai kuriais atvejais viena pusė neužsiūnama ir paliekama „kišenėlė“. Vis dėlto, ši „kišenėlė“ skirta ne daiktų laikymui, ji skirta visiškai kitam tikslui.

Paaiškino, kam ji reikalinga

Tiesa, tikslų yra daugiau nei vienas. Pirmiausia, papildomas audinio sluoksnis sustiprina apatines kelnaites tarpkojo srityje, kuri dažnai yra pati siauriausia apatinių dalis. Tai prailgina apatinių tarnavimo laiką, rašo leonisa.com.

Papildomas audinio sluoksnis taip pat neleidžia pratekėti išskyroms, prakaitui, kad jaustumėtės patogiai. Be to, „kišenėlė“ skirta tam, kad intymios zonos oda kvėpuotų.

Daugelis moteriškų apatinių kelnaičių yra gaminamos iš sintetinių medžiagų, tokių kaip nailonas, poliesteris ir kt. Nors šios medžiagos yra tamprios, jos yra menkai pralaidžios orui, priešingai nei medvilnę.

Dažniausiai apatiniuose, pagamintuose iš sintetinių medžiagų, yra papildomas medvilninis audinio sluoksnis. Taip oda kvėpuoja, tad sumažėja odos sudirgimo ir įvairių infekcijų riziką.

Kai kuriais atvejais papildomas audinio sluoksnis pilnai neužsiuvamas, vienas galas paliekamas atviras, yra tarsi „kišenėlė“. Tačiau nedėkite ten daiktų – vienas galas paliekamas neužsiūtas tam, kad geriau cirkuliuotų oras, intymi zona vėdintųsi.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer