Pamatę, kaip atrodys miesto eglė, žmonės nežinojo, kur dėti akis: išvadino pajuokos objektu

Vieno Jungtinės Karalystės miestelio gyventojai jau antrus metus iš eilės lieka pikti ir nusivylę. Miesto taryba pastatė tokią prastą kalėdinę eglutę, kad galiausiai nuspręsta ją išsiųsti atgal, iš kur ir atkeliavo.

Vieno miestelio centre pastatyta Kalėdų eglė buvo pavadinta „pajuokos objektu“ ir atrodė taip prastai, kad vietos taryba nusprendė ją pakeisti kita, rašo mirror.co.uk.

Mersisaide esančio Sent Helenso miesto gyventojai pasibaisėjo, kai pamatė savaitės pradžioje pastatytą liūdnai atrodančią eglę. Tai miestelio gyventojams jau ne naujiena – praėjusiais metais vietos savivalda sulaukė kritikos dėl panašios situacijos, kai Kalėdų eglė atrodė tragiškai, praneša „Liverpool Echo“.

Pamatytas vaizdas nuvylė

Miesto gyventojai socialiniame tinkle „Facebook“ išreiškė nusivylimą dėl Kalėdų simboliu turėjusio tapti medžio.

Vienas asmuo rašė: „Taip, tai mūsų Kalėdų eglutė. Vakar ją pamačiau ir pirmiausiai pagalvojau, ar jie tiesiog perdirbo praėjusių metų eglutę?“

Kitas pridūrė: „Tai nejuokinga, žmonės atvyks į mūsų miestą… Mes tapsime pajuokos objektu.“

Kitas žmogus sakė: „Mokėsite pigiai, pirksite du kartus. Mes sumokame pakankamai mokesčių, kad gautume padorų medį.“

Tai jau ne pirmas kartas, kai miesto gyventojams teko nusivilti kalėdine egle – praėjusiais metais pastatytą eglutę miestelio gyventojai, nusivylę skurdžiais papuošimais, pavadino „gėdinga“.

Skuba taisyti situaciją

Sent Helenso savivaldybės taryba atsakė į skundus dėl šių metų eglutės ir tvirtino, kad eglė netenkina ir jų pačių, tad nusprendė, kad ji bus nedelsiant grąžinta.

Tarybos atstovas spaudai teigė: „Sveiki, noriu pranešti, kad mes taip pat nesame patenkinti šiuo medžiu.

Mes pirmą kartą medį pamatome tik tada, kai jis atvežamas ir išpakuojamas, ši eglė neatitinka mūsų standartų. Galime visus patikinti, kad šis medis per artimiausias 24 valandas bus pakeistas nauju!“

Tarybos narys Davidas Bainesas taip pat paaiškino situaciją, atsakydamas į komentarus po įrašu „Facebook“:

„Eglė sunkvežimiu atvežta iš šiaurės rytų, todėl negalėjome jos apžiūrėti iš anksto, o apžiūrėjus medį buvo nuspręsta, kad jis neatitinka mums priimtinų standartų. Taigi, eglė bus pakeista. Tokių dalykų pasitaiko.“

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer