Pasibaisėjo rusiško „McDonald’s“ pakaitalo maisto kokybe: mėsainiuose – pelėsis ir vabalai

Remiantis socialinių tinklų vartotojų vaizdais, kai kurie klientai aiškiai pasibaisėjo „McDonald’s“ prekės ženklo pakaitalu „Vkusno – i točka“ (liet. „Skanu ir taškas“) po to, kai patiektame maiste rado ne tik pelėsio, bet ir vabzdžių.

McDonald’s“ pasitraukė iš Rusijos po to, kai Rusija užpuolė Ukrainą, o jos vietoje buvo atnaujinta vietinė mėsainių tinklo versija „Vkusno – i točka“ (liet. „Skanu ir taškas“), rašoma newsweek.com.

Maiste rado vabzdžių ir pelėsio

Tačiau pranešama, kad kai kurie klientai liko labai nepatenkinti tiekiamo maisto kokybe. Socialiniuose tinkluose „Twitter“ ir „Telegram“ jie dalijosi nuotraukomis ir rašė, kad mėsainiuose rado vabzdžių ir jų kojų, o kitose nuotraukose ant bandelių matyti pelėsis.

Kitas „Twitter“ vartotojas paskelbė vaizdo klipą, kuriame užfiksuota prie restorano paliktas mėsainių bandeles lesantys balandžiai.

Atsakydama į pretenzijas, tinklo atstovė „Newsweek“ sakė: „Produktų kokybė ir saugumas yra mūsų prioritetas. Laikant ir ruošiant produktus, laikomasi visų būtinų procedūrų. Jau kreipėmės į gamintoją dėl tolimesnių paaiškinimų. Ir visa partija, kurioje buvo rastas netinkamos kokybės produktas, buvo išmesta.“

Opozicijos politikė ir televizijos laidų vedėja Ksenija Sobčak savo „Telegram“ kanale pareiškė, kad naujasis Rusijos tinklas „ne visai atitinka „McDonald’s“ standartus, bent jau kalbant apie produktų kokybės kontrolę.“

„Vien šiandien užfiksuoti mažiausiai trys atvejai, kai maitinimo įstaigose klientams buvo parduodami mėsainiai su supelijusiomis bandelėmis“, – sakė ji, vėliau paskelbusi, kad klientams taip pat buvo duodami padažai, kurių tinkamumo vartoti terminas buvo pasibaigęs.

„Jūs visa tai išspręsite, – rašė ji. – Jums nereikia nuodyti žmonių.“

Planuoja atidaryti 850 restoranų

Po Sovietų Sąjungos žlugimo „McDonald’s“ Rusijoje veikė tris dešimtmečius, tačiau buvo viena iš daugelio įmonių, kurios paliko šalį prasidėjus Rusijos invazijai į Ukrainą.

Parduotas Rusijos verslininkui Aleksandrui Govorui, kuris valdė 25-ias „McDonald’s“ parduotuves Sibire, tinklas agentūrai „Reuters“ pranešė, kad praėjusį mėnesį atidarymo dieną pardavė rekordinį skaičių – 120 000 mėsainių.

Bendrovės generalinis direktorius Olegas Parojevas teigė, kad iki birželio pabaigos planuoja atidaryti 200 restoranų Rusijoje, o iki vasaros pabaigos – visus 850. Prieš atidarymą jis žurnalistams sakė, kad jo tikslas – kad klientai „nepastebėtų nei kokybės, nei aplinkos skirtumo.“

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer