Pasiruoškite šilumos pliūpsniui: savaitgalį – net +25 laipsniai

Trečiadienį Lietuvoje buvo puikūs, saulėti orai. Vakare dangus irgi buvo tikras astronomų džiaugsmas, bet po vidurnakčio ėmė rastis vis daugiau aukštų plonų debesų. Dieną debesys darysis vis storesni, vis žemesni ir vis sunkesni. Šalies šiaurėje kai kur palynos.

Po šaltokos nakties plūstelės vasariška šiluma.

Ketvirtadienio dieną vietomis, daugiausia šiauriniuose rajonuose, trumpai palis, galima perkūnija. Vėjas pietvakarių, vakarų, 6–11 m/s. Temperatūra 19–24, pajūryje ir šiaurės rytiniame šalies pakraštyje 16–18 laipsnių šilumos.

„Kitaip tariant, orai bus geri, bet ne visiems vienodai. Kai kur palynos tik rytoj dieną šalies šiaurėje. Naktį atvės iki 3–6 laipsnių, bet šalnų irgi pasitaikys, dieną šils labai nevienodai: įdienojus vyraus 20–22 laipsniai, pietvakariuose iki 24, bet rytuose tik 16–18 laipsnių šilumos“, – dar trečiadienį kalbėjo sinoptikas Naglis Šulija.

Penktadienį daug kur lietus, vietomis smarkus, kai kur su perkūnija. Vėjas naktį silpnas, dieną vakarų, 7–12 m/s. Temperatūra naktį 9–14 laipsnių šilumos, dieną 17–22, kai kur 14–16, šalies pietuose vietomis 23–25 laipsniai šilumos.

Panašūs orai turėtų vyrauti ir savaitgalį.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer