„Paskutinio teismo diena“ grasinusiam Medvedevui atsirūgo: žmona išėjo pas 12 metų jaunesnį meilužį

Nėra jokių abejonių, jog tarp Rusijos elito pastaruoju metu kyla itin daug įtampos. Putinui artimų asmenų santuokos taip pat ėmė braškėti.

Portalas tsn.ua praneša, jog neseniai „Telegram“ kanalas „GeneralSVR“ pranešė, jog buvusio Rusijos prezidento D. Medvedevo žmona Svetlana nusprendė skirtis su sutuoktiniu ir paprašė Putino leidimo skyryboms.

Kodėl Svetlana leidimo skirtis prašo diktatoriaus, o ne kreipiasi į teismą, išlieka paslaptis. Tačiau minėtame „Telegram“ kanale ėmė sklisti detalės apie Svetlanos gyvenimą, paaiškinančios jos sprendimą.

Pranešama, jog S. Medvedeva sutuoktinį iškeitė į „perspektyvesnį“ kandidatą. Teigiama, jog naujasis Svetlanos jaunikis ateityje gali tapti kandidatu į aukščiausią šalies postą.

Kalbama, jog naujas 57-erių moters mylimasis – 44-erių Dimitrijus Patruševas, Saugumo tarybos sekretoriaus sūnus.

„Kaip buvo pranešta Putinui, Medvedevo žmona turi naują favoritą, dvylika metų jaunesnį, iš garsios dinastijos ir su puikiomis ateities perspektyvomis…“ – kalbama minėtame „Telegram“ kanale.

„Viskas čia nuostabu, pirmiausia, Svetlanai nereikia jaudintis, jog supainios mylimųjų vardus, antra, jai iškyla perspektyva antrąjį kartą tapti pirmąja ponia. Tai labai linksmina Putiną, tačiau nepatinka Nikolajui (D. Patruševo tėvui). Jo tėvas reikalauja, kad sūnus išsiskirtų su Svetlana.“

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer