Paslaptinga mirtis Jungtinėje Karalystėje: lietuvė mirė po kelių valandų, kai užgeso jos 5 mėnesių sūnaus gyvybė

Jungtinės Karalystės ligoninėje mirė jauna lietuvė – ji gydymo įstaigoje suklupo vos po kelių valandų, kai užgeso jos penkerių mėnesių kūdikio gyvybė.

Atsakymų, kodėl įvyko ši tragedija, artimieji ieško jau daugiau nei mėnesį, tačiau medikai jų pateikti negali iki šiol.

Viktorijos Mardošienės su sūneliu Kevinu istorija ir sukrėtė Jungtinės Karalystės Stadforšyro grafystę. Šiomis dienomis paaiškėjo, kad įvyko dviguba tragedija.

Pasirodo, 32-ių moteris sukniubo ir mirė Karališkoje Stoke universiteto ligoninėje vos po kelių valandų, kai užgeso jos penkerių mėnesių mažylio gyvybė.

Jų šeima vis dar ieško atsakymų, kodėl mirė kūdikis ir visiškai sveika moteris. O medikai jų negali pateikti nuo rugpjūčio 9-osios – tragedijos dienos.

TV3 Žinios susisiekė su mirusios moters vaikino seserimi – ši komentuoti gyvai atsisakė, mat tai būtų per skaudu. Tačiau sutiko žinutėmis pasidalinti, kokį košmarą dėl šios siaubingos nelaimės išgyvena visa šeima.

„Mėnuo laiko nežinios ir laukimo, kuris skaudina dar labiau. Sūnėno taip ir nei karto nepamačiau.. Nežmoniškai skaudu ir nesuvokiama – kodėl, už ką“, – sako giminaitė Dženeta Degutytė.

Medikai vis dar nežino, kodėl mirė kūdikis – atlieka skrodimą.

Žiniasklaida svarsto ir kodėl mirė dėl jauna moteris – esą galbūt jai netekus sūnelio dėl nepakeliamo skausmo galėjo neatlaikyti širdis.

„Neaišku išvis, kas jam nutiko, nes jį pamaitinus Viktorija rado jau atšalusį… Vis dar tiria, kas iš tiesų jam nutiko, tačiau neranda priežasties… Viktorijos mirties priežastis taip pat vis dar nėra aiški. Nežinia drasko širdį.. Bet labai tikimės, kad greitu metu atgausim kūnelius ir galėsim kremuoti…“, – kalba D. Degutytė.

Dėl nelaimės išgyvena ir Viktorijos draugas, kuris iškart prarado ir mylimąją, ir sūnų.

„Viskas sugriuvo per vieną dieną, jie taip mylėjo vienas kitą, taip stengėsi dėl savo šeimos, dėl kūdikėlio.. Viskas taip trapu..“, – sako D. Degutytė.

Dabar mirusios moters sesuo ir šeima renka pinigus laidotuvėms – prie jos kiekvienas gali prisidėti „Gofundme“ platformoje.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer