Po kovos apeliaciją pateikęs Maslobojevas prakalbo apie emocijas: „Pasijutau lyg iš manęs vaiką bandytų atimti“

Itin kontraversiškai pasibaigusioje kovoje kikboksininkui Sergejui Maslobojevui vėlų šeštadienio vakarą prarado „Glory“ pussunkio svorio kategorijos pasaulio čempiono titulą, kai ketvirtajame raunde teisėjas nusprendė nutraukti kovą.

Lietuvio dešinėje kojoje po smūgio likus minutei iki ketvirtojo raundo pabaigos atsirado kirstinė žaizda. Pasirodė ir kraujas.

Žaizdą apžiūrėjęs medikas rekomendavo teisėjui nutraukti kovą. Tada nugalėtoju ir naujuoju čempionu teisėjas paskelbė lietuvio varžovą 24-erių Donego Abena.

S. Maslobojevas su tuo nesutiko ir kupinas emocijų bei keikdamasis paliko ringą Įsiutęs kovotojas kiek vėliau sugrįžo į ringą, tačiau pripažino, kad tokio pykčio ir apgavystės dar gyvenime nebuvo jautęs.


Priminsime, kad „Glory“ yra pirmaujanti kikbokso organizacija pasaulyje, jungianti geriausius šio kovos meno atstovus. Ji buvo įkurta 2012-aisiais metais.

Po kontraversiškos kovos Vokietijoje S. Maslobojevas neužsibuvo ir sekmadienio pavakarę sugrįžo į Lietuvą. Oro uoste susirinkusiems žiniasklaidos atstovams jis sakė, kad jau kol kas vyksta procedūros ir jau yra pateikta apeliacija. Anot jo paties, emocijos dabar jau kiek aprimusios.

S. Maslobojevą oro uoste pasitiko šeimos nariai ir būrelis sirgalių. Pro duris žengusiam kovotojui į glėbį iškart puolė vaikai.

„Tik jūsų dėka ir jums padedant pavyksta nenuleisti rankų. Ačiū jums tikrai už tai“, – žengęs pro duris emocingai sakė S. Maslobojevas.

Buvo galima išvysti ir plakatą su užrašu „Kas yra tikrasis čempionas? Sergejus Maslobojevas“.

„Kaip žmona sako, vienintelė moteris, kuri neprašydama priverčia mane atsiklaupti ant kelių, – laikydamas dukrą sakė sportininkas. – Tai tikrai ir širdelė suminkštėja ir visada prieš išėjimą, kai pamenu šeima, artimuosius, pamedituoju. Jaučiu didelį dėkingumą už visus, kuriuos turiu. Ir apsiverkiu, ir išsirėkiu, užsivedu, nes žinau, kad esu ne vienas. Ir jėgų atsiranda daugiau, nes darbas nelengvas“.

„Norėčiau kartu padėkoti visiems lietuviams, kurie mane palaikė prieš kovą ir kovos metu. Nors kovojau Vokietijoje, bet ten tiek daug lietuvių buvo, kad jaučiausi kaip namuose. Dabar tik sykį buvau atsidaręs socialinius tinklus, bet jau mačiau, kiek ten žinučių yra. Reikės savaitės visoms perskaityti. Ačiū visiems už palaikymą. Šeimai, rėmėjams, be kurių nieko nebūtų ir nebūtų tokio gero pasiruošimo.

Kol kas plačiau situacijos nenoriu komentuoti, nes komanda daro viską, kas įmanoma, kad paneigtų viską, kas vakar įvyko. Daroma viskas, kad būtų vadinamasis „no contest“ ir čempiono titulas grįš ir įvyktų revanšas arba dvikova būtų anuliuota ir būtų skelbiama iš naujo“, – teigė S. Maslobojevas.

S. Maslobojevas vakar po kovos buvo itin pikas ir emocingas. Pasak jo paties, tada tikrai prikalbėjo daug dalykų, bet dabar reikia šiek tiek laiko, kad viskas paaiškėtų.

„Prikalbėjau daug po kovos. Pirmą sykį jaučiau tokį jausmą. Atrodė, lyg kažkas mano vaiką iš manęs nori atimti. Apie diržą svajojome daug metų“, – sakė jis.

Komentuodamas mediko darbą ir situaciją, kai jis apžiūrėdamas žaizdą rekomendavo teisėjui nutraukti kovą, sportininkas tikino, kad jis žaizdos net gerai neapžiūrėjo.

„Kaip sakė organizatoriai, pirmas toks atvejis su mediku. Jo darbo užprotetuosti pagal taisykles negalima. Galima tik apeliuoti dėl teisėjų darbo, sprendimų.

Nors tas daktaras sakė, kad kaulas yra lūžęs dėl to jis ir sustabdė kovą. Bet tai ta pati žaizda, kur buvo ir praėjusią kovą. Su ja tris raundus kovojau.

Apskritai jis manęs net neapžiūrėjo gerai, nebandė stabdyti kraujo, valyti jos, vos per žaizdą perbraukė ir viskas. Manau, buvo nelabai nekompetentingas. Tikiuosi, kad organizacija atsižvelgs į situaciją ir padarys išimtį. Jie gali man siūlyti revanšą, bet aš nenoriu, kad man būtų įrašytas pirmasis pralaimėjimas. Galima būtų anuliuoti ir kovoti iš naujo“, – teigė S. Maslobojevas.

Pasak kovotojo, jokio skausmo jis nejaučia, o po kovos ligoninėje jam buvo atliktas rentgenas, kuris irgi jokio lūžio nerodė.

„Galiu šokinėti, nieko nėra, nešlubuoju. Prakirsta ta pati žaizda ir tiek, kurią man jau siuvo. Kai išėjau iš arenos paskui grįžau, nes žmona paprašė, kad būtų sutvarkyti tie visi procedūriniai dalykai. Kol sėdėjau rūbinėje kraujas jau nebėgo. Atėjo nepriklausomas daktaras, kuris irgi apžiūrėjo, ar nėra lūžio. Sakė, kad nieko nėra, galima būtų tęsti.

Paskui specialiai vykome į ligoninę rentgenui. Susiuvo žaizdą, apžiūrėjo ją ir pasakė, kad jokio lūžio ar skilimo nėra. Tiesiog pažeista oda“, – tikino S. Maslobojevas.

Paklaustas apie galima viso skundo pateikimo proceso laiką, jis atsakė, kad sunku pasakyti, bet galbūt tai truks kelias savaites.

„Kol kas vien klaustukai. Jie kol kas nieko pažadėti negali. Galbūt viskas truks kelias savaites, sekite mane, tikrai viską pranešiu“, – teigė jis.

Kalbėdamas apie pačią kovą iki to momento ketvirtajame raunde, lietuvis sakė, kad viskas klostėsi pagal numatytą planą.

„Viskas vyko pagal planą. Planas buvo lėtai pradėti, leisti jam įsivažiuoti, nes jis mėgsta rodyti iškart galią ir, jei perlaužia fiziškai, „valgo“ priešininką. Bet mano darbas buvo įrodyti, kad jam to nepavyksta, jis nieko nepadaro, jį varginti ir tada eigą perlaužti.

Trečią raundą laimėjau, ketvirtąjį ir laiminėjau, o penktajame, pagal planą, jau viskas būtų ėjo link pabaigos ir planavau pasiųsti jį „miegoti“, – sakė S. Maslobojevas.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer