Po žemės drebėjimų buvęs Turkijos rinktinės vartininkas su ašaromis prašo pagalbos: „Čia miršta visi“

Žinomas futbolininkas, buvęs Stambulo „Fenerbahče“ ir Turkijos rinktinės vartininkas Volkanas Demirelis pasiuntė žinią po Turkiją supurčiusio žemės drebėjimo.

Nors Turkijoje šis sportininkas žinomas kaip „kietas vyrukas“, tačiau ši situacija vyrą taip sukrėtė, kad pagalbos jis meldė ašarodamas.

Pirmadienį Turkiją ir Siriją supurtė keli žemės drebėjimai, stipriausias jų – 7,8 balo. Antradienio rytą skelbiama, kad dėl šios nelaimės žuvo jau daugiau nei 4,3 tūkst. žmonių, taip pat tūkstančiai dingę be žinios.

Tarp dingusių žmonių yra buvęs „Chelsea“ ir „Newcastle“ komandų krašto puolėjas Christianas Atsu.

Šios krizės akivaizdoje V. Demirelis kreipėsi į savo socialinių tinklų auditoriją, kad atkreiptų dėmesį į tragišką situaciją jo šalyje. Jis prašė gerbėjų už Turkijos ribų pagalbos ir palaikymo, o rodydamas vaizdus iš nuniokoto miesto apsipylė ašaromis.

„Padėkite. Prašau siųskite visus galimus išteklius ir ne tik į Antakiją. Prašau, maldauju jūsų. Dėl Dievo meilės, čia miršta visi“, – kalbėjo buvęs futbolininkas.

Turkijos prezidentas Recepas Tyyipas Erdoganas šią katastrofą įvardino kaip istorinę. Jis sakė, kad jau po pirmojo žemės drebėjimo sugriuvo daugiau kaip 2,5 tūkst. pastatų ir taip apibūdino situaciją kaip „didžiausią nelaimę šalyje“ nuo 1939 m., kai stiprus drebėjimas sukrėtė rytinę Erzincano provinciją.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer