Po žinių apie Putino vėžį – susirūpinimas dėl jo pamainos: svarsto į partijos lyderes kelti dukrą

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas svarsto galimybę į „Vieningosios Rusijos“ partijos lyderes iškelti savo dukrą, kuri galėtų tapti jo pamaina, rašo „Daily Mail“. Jau kurį laiką rodosi pranešimų apie prastėjančią V. Putino sveikatą ir svarstymų, kad jį galėtų pakeisti.

V. Putinas, pasak minėto portalo, planuoja, kad 35-erių jo dukra Katerina Tichonova galėtų tapti naująja „Vieningosios Rusijos“, pagrindinės šalį valdančios politinės partijos, vadove.

Apie tai pirmiausia paskelbė „Telegram“ kanalas „General SVR“. Šis kanalas jau kurį laiką teigia, kad V. Putinas serga sunkiomis ligomis, įskaitant vėžį, Parkinsono ligą ir kitas.

Pasak minėto kanalo, V. Putino artimiausia aplinka vėl ėmė kalbėti apie būtinybę „Vieningosios Rusijos“ vadovybėje turėti bendrą figūrą, kuri suvienytų ir užtikrintų valdžios tęstinumą.

„Vėl aktyviai svarstoma Rusijos prezidento Vladimiro Putino dukters Katerinos Tichonovos kandidatūra į partijos „Vieningoji Rusija“ vadovo postą“, – cituojamas kanalas.

„Ir turiu pasakyti, kad pastaruoju metu visi be išimties suinteresuoti asmenys iš V. Putino aplinkos palaiko šią idėją“, – tęsė jis.

Teigiama, kad dar pernai metų pabaigoje, kai ši idėja buvo iškelta, pritarimo nebuvo sulaukta.

Dabar situacija pasikeitė ir jau tris mėnesius besitęsiantis karas lėmė, kad elitas pradėjo reikalauti aiškios ateities be V. Putino.

K. Tichonova yra antroji V. Putino dukra nuo jo buvusios žmonos Liudmilos.

Gegužės viduryje paskelbta, kad V. Putino dukra K. Tichonova neabejinga vyrui, kurio pavardė – Zelenskis – tokia pati kaip ir Ukrainos prezidento.

Ukrainos žvalgyba: Putinas serga vėžiu, o Rusijoje „prasideda perversmas“

Kiek anksčiau pasirodė informacija, kad Rusijos prezidentas V. Putinas serga keliomis ligomis, įskaitant sunkų vėžį. Apie tai prieš porą savaičių kalbėjo Ukrainos karinės žvalgybos vadovas Kyrylo Budanovas.

Išskirtiniame interviu „Sky News“ jis teigė, kad Rusijos prezidentas V.Putinas yra prastos tiek fizinės, tiek psichologinės būklės. Pasak jo, V. Putinas serga keliomis sunkiomis ligomis vienu metu, viena iš jų yra vėžys.

Generolas K. Budanovas pareiškė, kad Rusijoje jau vyksta perversmas, kuriuo siekiama nušalinti V. Putiną.

Paklaustas, ar šis procesas Rusijoje jau išties prasidėjo, jis atsakė: „Taip, jie juda šia kryptimi ir to neįmanoma sustabdyti“.

Jis taip pat pridūrė, kad V. Putino sveikata yra itin prastos būklės.

„Galime patvirtinti, kad V. Putinas yra labai prastos psichologinės ir fizinės sveikatos. Jis labai sunkiai serga. Jis serga keliomis ligomis vienu metu, viena iš ligų yra vėžys“, – teigė K. Budanovas.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer