Podoliakas: Ukraina pasiruošusi deryboms su Rusija, bet tik su kitu jos prezidentu

Ukrainos prezidentūros kanclerio patarėjas Mychailo Podoliakas sako, kad Ukraina galėtų derėtis su Rusija, bet tik tada, kai bus išrinktas kitas prezidentas.

Anksčiau „Washington Post“ ir „La Repubblica“ rašė, kad JAV skatina Ukrainos valdžią pradėti derybas su Kremliumi.

„Svarbu: Ukraina niekada neatsisakė derybų. Mūsų pozicija žinoma ir atvira. Pirma, kariuomenės išvedimas iš mūsų teritorijos. Ar Putinas tam pasiruošęs? Žinoma, kad ne. O jei taip, tai pagal mūsų konstruktyvų vertinimą, kalbėsimės su kitu Rusijos vadovu“, – socialiniame tinkle „Twitter“ rašė M. Podoliakas.

Ukraina skelbia iš Vakarų sąjungininkių gavusi daugiau oro gynybos sistemų

Ukraina pirmadienį paskelbė, kad iš Vakarų sąjungininkių gavo daugiau oro gynybos sistemų, ir teigė, kad šie ginklai padės apsisaugoti nuo Rusijos atakų, kurios pastaruoju metu buvo nukreiptos prieš energetikos infrastruktūrą.

„NASAMS ir „Aspide“ oro gynybos sistemos atvyko į Ukrainą! Šie ginklai gerokai sustiprins Ukrainos kariuomenę ir padarys mūsų dangų saugesnį“, – socialiniuose tinkluose pareiškė gynybos ministras Oleksijus Reznikovas.

„Toliau šaudysime į mus atakuojančius priešo taikinius. Dėkojame savo partneriams: Norvegijai, Ispanijai ir JAV“, – pridūrė O. Reznikovas.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer