Policijos šuo Gėris „Karklės“ festivalyje dirbo kaip reikiant: sugauti narkotikų turėtojai

Šeštadienį vykusio „Karklės“ festivalio teritorijoje policija su tarnybinio šuns, vardu Gėris, pagalba sulaikė narkotikų turėjusius asmenis.

Kaip teigiama Policijos departamento pateiktoje suvestinėje, Klaipėdos r., Karklės k., muzikos festivalio teritorijoje tarnybinis šuo Gėris savo elgesiu parodė, kad 2000 m. gimęs vaikinas gali su savimi turėti narkotinių medžiagų.

Patikrinus minėto asmens palapinę rastas folijos lankstinukas su augalinės kilmės medžiaga, popierinis lankstinukas su milteliais ir lankstinukas su 2,5 tabletės, kurios kaip įtariama gali būti narkotinės medžiagos.

Toje pat vietoje, patruliuojant kinologams su tarnybiniu šunimi, šuo Gėris savo elgesiu nurodė, kad 1992 m. gimęs vyras gali turėti narkotinių medžiagų. Patikrinus asmens palapinę, rasta dėžutė, kurioje buvo augalinės kilmės medžiagos, plastiko maišelis su augalinės kilmės medžiaga, smulkintuvas.

Taip pat apie 22 val. muzikos festivalio teritorijoje pèsčiomis patruliuojantys pareigūnai patikrino 1991 m. gim. vyrą, pas kurį rasta cigaretè skleidžianti specifinį kvapą, įtariama, kad tai gali būti narkotinė medžiaga.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer