Gimtadienį švenčiančios Monikos Šalčiūtės pokyčiai: pamatyk, kaip keitėsi bėgant metams

Socialinių tinklų žvaigždė bei įvairių projektų dalyvė Monika Šalčiūtė šiandien švenčia savo gimtadienį.

Monika ilgus metus buvo viena populiariausių merginų Lietuvoje – jos netrūko įvairiose televizijos laidose ir renginiuose, ją kalbino garsiausi žmonės šalyje.

Kviečiame pamatyti M. Šalčiūtės pokyčius!

M. Šalčiūtė liepos 13-16 dalyvavo „Aurum 1006 km powered by Hankook“ lenktynėse.

Renginyje gerbėjų kraują kaitina ir Monika Šalčiūtė (29), su merginų grupe palaikanti savo lenktynininkų komandą.

Monika kartu su merginų komanda kompaniją palaikė 7-ajai lenktynininkų komandai – Dariui Janušui, Ignui Jomantui ir Audriui Stasiulevičiui. Komandos vadovas – Augustinas Baltramiejūnas. 

Mergina gerbėjus stebina ne tik nepriekaištinga išvaizda, tačiau ir naujos veiklos pasirinkimu. Monika pradėjo didžėjauti įvairiuose naktiniuose klubuose, o retkarčiais ji pasirodo renginiuose. Portalui tv3.lt ji papasakojo apie pasiruošimą lenktynėms. 

„Jei aš vairuočiau, manau, kad visa Lietuva žinotų apie tai“, – apie vairavimo įgūdžius prabilo Monika.

Aktyviai sportuojanti pašnekovė tikina, kad nuolat stengiasi sekti svarbiausius sporto renginius, ne išimtis ir automobilių sportas.  

„Aš stebiu visą sportą, su kuriuo turiu reikalų – tiek boksą, imtynes, tiek kikboksą, MMA, tiek autorenginius. Aišku, rečiau, bet stebiu labiau tik Lietuvos komandas. Taip pat mėgstu krepšinį – žiūriu NBA rungtynes“, – atskleidžia ji. 

Įtemptas pasiruošimas ir bemiegės naktys

Pati pašnekovė tikino, kad laukė šių rungtynių ir joms ruošėsi taip, kad naktimis tekdavo ilgai nemiegoti.  

„Iš tiesų renginys geras, puiki nuotaika ir svarbiausia, kad geras oras. Mums tai labai svarbu, nes žadėjo, kad lis, o mes dirbame lauke. Aš visą savaitę miegojau po 4 valandas, šiandien išvis numigau 1 valandą“, – dalijasi ji.  

Monika su merginomis sulaukė nemažai dėmesio, aplink jas susispietė žmonės. Merginos buvo apsirengusios aptemptais ryškiai raudonais rūbais, o dėl įvaizdžio, kaip teigia pati Monika, teko paplušėti. 

„Mes pačios siuvome aprangą, nes įmonė, kuri turėjo pasirūpinti mūsų įvaizdžiu, tiesiog dingo. Turėjome suktis pačios iš padėties. Todėl mes – „Little sisters“ – pačios siuvome drabužius, nors nesame siuvėjos. Turėjome keturias dienas, todėl visą tą laiką siuvome. Labai pavargome, bet bent padorus variantas gavosi, – juokiasi. – Manęs dar vis nepalieka tos mintys, kad kažkas čia gali blogai atrodyti.“

Pasirodo, kad 4 merginų grupei pasiūti gerą ir kokybišką aprangą buvo tikras iššūkis. 

„Mes nesame siuvėjos, čia buvo mūsų pirmasis siūtas kostiumas. Galime padailinti, padidinti, sumažinti drabužius. Mes net nežinome, kokios medžiagos tiksliai reikia, kokie siūlai yra reikalingi, nes tikrai ne visi tinka – vienas medžiagas ima, kitų ne. Tikrai pasiuvome neprofesionaliai, bet rezultatu džiaugiamės. Siuvome ilgai, reikėjo padaryti ir primatavimus, turime ir galybę kitų darbų. Buvo visko – ir pykčių, barnių, reikėjo ir į biudžetą sutilpti. 

Taip pat susipykome ir su įmone, kuri mus paliko ant ledo. Žmogus, kuris viską turėjo pasiūti, galiausiai išėjo atostogų, teko ieškoti kitų, kad padarytų, tačiau šie, pasakę, kad padarys, tiesiog dingo… Bėgo laikas, todėl nerizikavau ieškodama kitos įmonės, todėl viską pasidarėme pačios.

Sakėme, kad čia tik maži sijonukai ir tos mažos aptemptos palaidinukės – juk ne smokingą siūti. Bet prisėdome… tikrai sunku. Siuvėjų darbas turi būti labai įvertintas, nes tikrai labai sudėtinga“, – atsidūsta moteris.  

Papildomų kilogramų atsikratė vos per savaitę

Nors Monika iki šiol gerbėjus stebina itin liekna figūra, ji atskleidė, kad tai reikalauja didelių pastangų. Dėl neseniai patirtos kojos piršto traumos mergina negalėjo lankytis sporto salėje, todėl priaugo kelis kilogramus – jų teko atsikratyti vos per savaitę.  

„Kelias dienas nevalgėme kartu su merginomis, kad gražiai kūnai atrodytų. Aš turėjau traumą – negalėjau nei sportuoti, nei dirbti pusantro mėnesio. Man ir iki šiol skauda tą pirštą, bet pakentėsiu – tik tris valandas šiandien su aukštakulniais, kitas dienas su sportbačiais. Negalėjau sportuoti – priaugau 3,5 kilogramus. 

Kai tik galėjau sportuoti, per savaitę numečiau 2 kilogramus. Pasirodo – įmanoma. Mes visada prieš renginius pasitempiame, nes čia kaip fitneso varžybos – stengėmės neprisivalgyti, kitaip, tas liemuo nebūtų toks siauras“, – pasakoja pašnekovė.

Kiek anksčiau M. Šalčiūtę kalbino „Pasikalbėkim#IŠNAMŲ“ rubrikoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbino socialinių tinklų žvaigždę.  Monika neslepia, kad vis dar sulaukia daug vyriško dėmesio.

Prabilo apie vienatvę

Pokalbio pradžioje žinoma mergina pasakojo, kad net ir tuo metu, kai nebūdavo karantino, ji gyvenime yra patyrusi tokių fazių, kai mieliau renkasi laiką leisti namie. Būtent todėl jai šis laikas neprailgo ir dabar.

„Man patinka laiką leisti vienai. Gal taip ir nepasirodytų, bet man patinka. Namie jaučiuosi saugiai, ramiai. Mėgstu gyventi viena, būti viena, leisti laiką viena ir kažkuo viena užsiimti. Žmonės kartais mane erzina. Man kartais būna nuobodu, todėl aš smagiau laiką praleidžiu viena. Labai įpareigoja kartais tai, kad susitikus su žmonėmis turi būti linksma, visą laiką kažką kalbėti, bendrauti, būti pasitempus“, – kitą savo pusę atskleidė ji.

Ypač jautriai mergina atsiliepia apie ryšį, siejusį su mirusia mama ir kad iki šiol nėra artimesnio žmogaus už ją. „Aš nepasitikiu kitais žmonėmis. Daug kartų yra mane žiauriai nuvylę ir nemaloniai nustebinę. Net Dovydu iki galo negaliu pasitikėti. Buvo čia tokių atvejų, kai neatrašiau į žinutes ir iškvietė policiją.. Todėl kartais galvoju, kad jei išsiskirčiau su juo, nebekurčiau jokių naujų santykių. Būčiau atsakinga tik pati už save“, – tikina Monika.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer