Prabangūs Raudonojo kryžiaus „Mercedes“ visureigiai: ne pirko, bet gavo dovanų

Gyventojų, įmonių, valstybinių ir nevyriausybinių institucijų paramą gaunanti Lietuvos Raudonojo kryžiaus draugija praėjusių metų pabaigoje savo vardu registravo du prabangius „Mercedes“ visureigius. Draugija informuoja, kad jų nepirko, ir pateikia dokumentus, rodančius, kad automobilius gavo kaip paramą.

Tai portalui tv3.lt patvirtino Raudonojo kryžiaus komunikacijos vadovė Luka Lesauskaitė. Ji pateikė ir kopijas dokumentų, rodančių, kad automobilius gavo dovanai.

Kaip auka transporto priemonės yra nurodytos ir draugijos praėjusių metų finansinėse ataskaitose, pateiktose Registrų centrui.

Viešai prieinami duomenys rodo, kad „Mercedes-Benz G 350 d“ visureigius Raudonasis Kryžius registravo praėjusių metų pabaigoje.

Šiomis dienomis socialiniuose tinkluose buvo paskleista informacija, esą prabangius automobilius organizacija pirko. Tačiau tai yra klaidingos žinios.

„Praėjusiais metais mūsų kolegos iš Vokietijos Raudonojo Kryžiaus kartu su „Mercedes-Benz atstovybe“ nusprendė Lietuvos Raudonajam Kryžiui padovanoti 2 automobilius. Iškart kreipėmės į kolegas dėl kitokių automobilių arba galimybės šiuos parduoti ir įsigyti kitokio tipo automobilius, tačiau to padaryti nebuvo leista.

Todėl nusprendėme priimti šiuos G klasės automobilius kaip paramą mūsų organizacijai, nes patys savo transporto neturėjome. Taip pat Vokietijos Raudonasis Kryžius skyrė papildomą paramą automobilių išlaikymui“, – komentavo L. Lesauskaitė.

Draugijos finansinėse ataskaitose nurodoma paaukotų automobilių vertė yra kiek daugiau nei 222 tūkst. eurų. Vadinasi, vienas jų gali kainuoti 111 tūkst. eurų.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer