Paaiškėjo, kas laimėjo 2,2 mln. eurų: pasakė, ką veiks su laimėta suma

Paaiškėjo, kas per šias Jonines tarptautiniame žaidime „Eurojackpot“ laimėjo didžiojo prizo dalį – 2 milijonus 275 tūkstančius eurų. Pasirodo, jog naująja šalies milijoniere tapo vilnietė Kristina (vardas pakeistas laimėtojos prašymu), kuri laimingą bilietą įsigijo prie kavos.

Susidomėjimas žaidimais – iš tėčio

Į loterijos atstovybę Kristina atvyko kartu su dukra, kuri taip pat – žaidėja bei laimėtoja. Pasiteiravus, kas moteris paskatino susidomėti loterijomis, Kristina pasakojo, kad viskas prasidėjo nuo jos tėčio.

„Dukrą auginau viena – deja, meilėje man nepasisekė. Tad mano tėtis vis sakydavo, jog laimės mums milijoną. Atsimenu, kaip sekmadieniais sėsdavom kartu ir braukydavom bilietus. Iš tų laikų ir atėjo įprotis tiek man, tiek dukrai kartas nuo karto sudalyvauti loterijose“, – aiškino vilnietė.

Tenorėjo atsigerti kavos

Praėjusį penktadienį vykusiam „Eurojackpot“ žaidimui Kristina turėjo tik vieną šios loterijos bilietą ir jį įsigijo parduotuvėje „Rimi“, esančioje Saltoniškių g. 9, Vilniuje.

„Namuose sugedo kavos aparatas, tad gėrimo patraukiau į savo mėgstamą prekybos centrą „Panorama“. O ten užsukau ir į „Rimi“, kur prie kasos paėmiau vieną „Eurojackpot“ ir vieną „Teleloto“ bilietą. Beje, „Teleloto“ irgi laimėjau – 3 Eur“, – juokėsi žaidėja.

Pramiegojo rezultatus

Laimingi „Eurojackpot“ skaičiai buvo išridenti penktadienio vakarą Helsinkyje. Netrukus rezultatai pasirodė svetainėje loto.lt – tačiau jų Kristina tądien taip ir nepamatė.

„Įprastai „Eurojackpot“ bilietus tikrinu penktadienį prieš miegą, tačiau tąkart užmigau. Kad bilietas guli rankinėje, prisiminiau tik kitos dienos popietę. Valgydama, atsainiai viena ranka telefone suvedžiau bilieto numerį. O kai ekrane pasirodė suma, pirma mintis buvo, kad čia kažkokia reklama. Tada pasiėmiau kompiuterį ir dar kartą patikrinau“, – pasakojo naujoji milijonierė ir pridūrė, kad po žinios apie laimėjimą taip ramiai nebemiegojo.

Iki šiol Kristina loterijoje daugiausia buvo laimėjusi 17 Eur. Tad aplankius daugybę kartų didesnei sėkmei moteris neskuba priimti sprendimų, ką veiks su laimėjimu.

„Dalį tikrai atiduosiu dukrai – kad ji galėtų sau leisti viską, ką nori. O kitus pinigus kol kas saugiai pasidėsim“, – teigia laimėtoja.

Padėkos pardavėjai

Saltoniškių g. 9 įsikūrusioje „Rimi“ Kristina lankosi dažnai ir giria šios parduotuvės darbuotojas dėl malonaus aptarnavimo. Moteris įsiminė ir kasininkę, pardavusią laimingą bilietą, tad žada jai asmeniškai padėkoti.

Sėkmę atnešusios parduotuvės kolektyvą pasveikino bei apdovanojo ir „Eurojackpot“ loterijos organizatoriai.

„Laimingo bilieto kelyje į laimėtojo rankas yra daugybė pakeleivių – ir kiekvienas jų svarbus. Stengiamės, kad laimėjimas džiaugsmo atneštų ne tik tiems, kurie įsigyja laimingą loterijos bilietą, bet ir tiems, kurie jį parduoda“, – sakė „Eurojackpot“ prekės ženklo vadovė Justė Pažūsytė.

„Eurojackpot“ – viena populiariausių loterijų Europoje, kuri vienija net 18-os šalių žaidėjus. Lietuvoje ši loterija pradėta organizuoti 2013 metais. Nuo tada ji daugybę mūsų tautiečių pavertė įspūdingų sumų laimėtojais, o keletą – net ir multimilijonieriais. 2015 metais kaunietis „Eurojackpot“ laimėjo 7,6 milijono eurų. O 2022 metų pradžioje vilnietis sumušė visų Baltijos šalių laimėjimų rekordą, kai susižėrė daugiau nei 24 milijonus eurų.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer