Prabilo apie Šatunovo kremaciją: mano, kad tai bandymas nuslėpti mirties priežastį

Grupės „Laskovskyj maj“ prodiuseris ir kūrėjas Andrejus Razinas mano, kad Jurijaus Šatunovo kremacija yra bandymas nuslėpti jo mirties priežastis.

Jo nuomone, dainininkui stipriai kenkė kolektyvo direktorius Arkadijus Kudriašovas ir vienas iš grupės įkūrėjų Sergejus Kuznecovas.

„Negaliu sau atleisti, kad leidau šiems baisiems žmonėms dirbti su grupe“, – interviu „Express Gazeta“ sakė Razinas.

Iškėlė klausimą dėl Šatunovo kremavimo

Razinas pasakojo, kad grupės direktorius, žinodamas apie Šatunovo širdies problemas, ragino jį vartoti raminamuosius vaistus, dažnai sumaišytais su alkoholiu, kad išlaikytų savo veiklą, rašoma life.ru.

„Kodėl buvo kremuotas Šatunovas? Kodėl visi buvo įsitikinę, kad tai buvo paskutinė jo valia? Ar galite patikėti, kad Jura, kuri jau sunkiai kvėpavo, paklausė Kudriašovo: „Arkaša, tik sudegink mane, prašau?“

Manau, kad Kudriašovas taip pasielgė, kad, neduok Dieve, nerastų raminamųjų vaistų su alkoholiu pėdsakų“, – sakė Razinas.

Jurijus Šatunovas mirė birželio 23 d. Jam buvo 48 metai. Menininkas pasijuto prastai susitikęs su draugais. Jie skubiai nuvežė jį į rajono ligoninę, o iš ten – į Domodedovą (miestas Rusijoje – red. past.). Tačiau gydytojai buvo bejėgiai. Dainininką ištiko širdies smūgis.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer