Artėja pilnatis: Budraitytė įspėja 4 Zodiako ženklus

Trečiadienį, liepos 13-ąją, Lietuvos padangę nušvies pilnatis. Nors ši trylikta diena liepos mėnesį išpuola ne penktadienį, o trečiadienį, tačiau pasisaugoti teks ir viduryje savaitės. Būrėja bei astrologė Vaiva Budraitytė pasidalino, kurie Zodiako ženklai šiuo periodu susidurs su sunkumais.

Astrologė V. Budraitytė pasakoja, kad nors priešpilnio laikotarpį pakeis pilnatis, tačiau vis dar teks jausti praėjusios savaitės nerimą.

„Visgi, didžiąją prasme galima pasidžiaugti, kad pilnaties metas bus pakankamai ramus, neramumų galima pastebėti tik mėnesio pabaigoje. Šiuo metu patartina užbaigti visus darbus, kuriuos pradėjote. Šią savaitę galime tikėtis smagių dalykų, nežiūrint į tai, kad sudėtingesnė gali būti liepos 14 dieną“, – teigia garsi Lietuvos astrologė.

Anot Vaivos, liepos 14-ąją reikėtų pasisaugoti pavojų, nerizikuoti savo sveikata, kadangi šią dieną pavojai sveikatai turi didesnę riziką. Be to, nors būrėja tikina, kad ši savaitė bus ganėtinai smagi ir aktyvi, visgi, reikės pasisaugoti liepos 13-osios dienos, kuri šį mėnesį nusimato trečiadienį:

„Tryliktą dieną būkite atsargūs, nežiūrint į tai, kad tai nėra penktadienis, o trečiadienis. Nedarykite rimtų sprendimų. Kitą vertus, šią dieną galima tikėtis ir gėrio, ir smagumų.“

Zodiako ženklai, kuriems teks pasisaugoti

Šią savaitę, artėjanti baugi pilnatis privers pasisaugoti net 4 Zodiako ženklus. Sėkmingas laikotarpis nusimato Žuvų bei Vandenio Zodiako ženklus turintiems asmenims.

„Šią savaitę pasisaugoti turėtų Svarstyklės ir nesiimti rimtų sprendimų, nebent tik tų, kurie yra būtini. Taip pat turėtų būti atsargesni Liūtai, Ožiaragiai ir Vėžiai.

Puikus metas bus Žuvų Zodiako ženklo atstovams, nesvarbu ar tai politikai, ar kiti. Taip pat neblogai seksis ir Vandeniams“, – nusišypso Vaiva.

Be to, astrologė priduria, kad šį pilnaties laikotarpį dauguma žmonių atostogauja, todėl ji ragina neprarasti saiko, nesiburti ten, kur nereikia, nesipykti:

„Galite jausti įtampą, todėl stenkitės nesivelti į konfliktus ir nesukti sau galvos. Būkite laimingi!“

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer