Prabilo Pabradėje paskendusio mažamečio tėvas: aiškėja, kad kartu nuskendo 38-erių šeimos draugas

Lietuvoje – tragiškas savaitgalis. Vien vakar šalyje nuskendo 6 žmonės. Itin skaudi nelaimė sukrėtė Pabradės miestelį. Tvenkinyje šalia namų nuskendo penkiametis berniukas ir keturiasdešimtmetis vyras. Tvenkinyje Šakių rajone gelbėtojai rado ir pasieniečio kūną.

Skaudi nelaimė nutiko pamiškėje esančioje sodyboje Pabradės pakraštyje. Šiame prie namo esančiame tvenkinyje nuskendo penkerių su puse metų berniukas ir sodybos šeimininkų 38 metų draugas. Nelaimės metu berniuko tėvas spėja buvęs namie, tačiau nieko negirdėjęs.

„Mažas berniukas…. berniukas plaukti nemokėjo. Nežinau, nemačiau nieko, kaip ten buvo“, – sako berniuko tėvas.

Sūnaus ir kartu su juo laiką leidusio draugo vyras pasakoja aplink namus nematęs jau apie aštuntą valandą vakaro išvažiuodamas į miestelį parsivežti iš darbo žmonos, tačiau dėl to įtarimų nekilo. Tik grįžę su žmona išvydę prie tvenkinio gulinčius vaiko ir vyriškio rūbus ėmė įtarti nutikus skaudžią nelaimę. Sunkiai vaikštantis vyras iškvietė gelbėtojus, kurie tvenkinio dugne ir rado du kūnus.

Šeimininkas pasakoja, kad tvenkinį prie namų išsikasė vos pernai, kad turėtų, kuo laistyti daržus, kartu augina ir žuvis. Gylis – apie 4 m, tačiau to visiškai pakako, kad nuskęstų mažametis berniukas ir suaugęs vyras.

„Aplinkybės bus išsiaiškintos atlikus tyrimą. šiuo metu aišku, kad vakar vakare rasti kūnai vyriškio ir berniuko. Nėra išorinių smurto žymių, pradėtas tyrimas mirties priežasčiai išsiaiškinti“, – sako policijos atstovas Ramūnas Matonis.

Iš tvenkinio skenduolį vakar ištraukė ir Klaipėdos gelbėtojai. Apie 8 val. ryto gavę pranešimą, tvenkinyje prie Šilutės plento gelbėtojai rado mirusio 50-mečio vyro kūną. Pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą mirties priežasčiai nustatyti.

„Atvykę gelbėtojai 5-6 m nuo kranto pastebėjo plaukiojantį kūną, apsivilko hidro kostiumus, ištraukė 50 metų vyriškio kūną“, – sako Klaipėdos ugniagesys Laurynas Uselis.

Vakar šalyje gelbėtojai ištraukė šešis skenduolius. Sako, kad priežastys – įvairios.

„Alkolis, karštis, sugebėjimų neįvertinimas, vietos nežinojimas – pagrindinės priežastys“, – sako Klaipėdos ugniagesys Laurynas Uselis.

Apie 10 val. ryto Šakių rajono Daukantiškių kaime tvenkinyje rastas nuskendusio Sienos apsaugos tarnybos Pagėgių pasienio rinktinės 28 metų pareigūno kūnas be išorinių smurto žymių.

„Paaiškėjo, kad tai VSAT pareigūnas, ne darbo metu, pradėtas tyrimas mirties priežasčiai nustatyti“, – sako R. Matonis.

Kaišiadorių rajone Karčiupio kaime tvenkinyje apie 20 m nuo kranto narai rado ir ištraukė vyriškio kūną. Prie namo tvenkinyje nuskendusį dar vieną vyrą gelbėtojai ištraukė Prienų rajone Pakruonio miestelyje.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer