Prabilo Pasvalio rajone prie vairo mirusio vilkiko vairuotojo kolega: „Tik šnekėjau, 40–50 minučių praėjo“

Pasvalio rajone nuo kelio nuvažiavusiame vilkike į pagalbą atskubėję pareigūnai vairuotoją rado be gyvybės ženklų. Pirminiais duomenimis, 41-erių metų vyrui prie vairo sutriko sveikata ir nevaldomas vilkikas nuvažiavo nuo kelio.

Šviesiu paros metu matyti, kad vietoje, kur nuo kelio nuvažiavo vilkikas su puspriekabe, nėra jokių stabdymo žymių. Prie vairo mirusio vairuotojo kolega svarsto, kad vyrui kelyje tiesiog sutriko sveikata.

„Širdis sustojo iškart ir nugriuvo, va ir viskas. Atvažiavau, jau gulėjo, norėjau pasižiūrėt, policija iškart sako negalima“, – pasakoja mirusio vairuotojo kolega Jevgenij.

Nelaimė Pasvalio rajone „Via Baltica“ kelyje ties Sereikonių kaimu įvyko pirmadienio vakarą. Šiek tiek po pusę vienuoliktos valandos nuo kelio nuvažiavusį krovininį automobilį pamatė ir pagalbą iškvietė pravažiuojantys žmonės.

„Atvykę pareigūnai į įvykio vietą rado vilkiko vairuotoją tiesiog sukniubusį už vairo ir jam konstatuota mirtis“, – komentuoja Panevėžio policijos atstovė Rasa Meištė.

Prie vairo mirusio vairuotojo kolega sako prieš nelaimę dar kalbėjo su iš Rygos į VIlniaus rajoną grįžtančiu kolega. Esą vyras sveikata nesiskundė. Todėl žinia apie bičiulio mirtį pribloškė.

„Tik šnekėjau, visi skambina, kad numirė, sakau kaip taip, va, tik šnekėjau, 40–50 minučių praėjo, sako nu tikrai“, – kalba Jevgenij.

Vilkiką vairavęs Vilniaus rajono gyventojas gruodį būtų šventęs 42-ąjį gimtadienį.

„Gaila labai, draugaujam tiek metų, du vaikai pas jį“, – sako Jevgenij.

Tiksli vairuotojo mirties priežastis paaiškės sulaukus ekspertų išvadų. Nelaimės kelyje aplinkybes aiškinasi policijos pareigūnai.

Per eismo įvykį vilkikas beveik nenukentėjo.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer