Praėjus savaitei po avarijos mirė aktorė Anne Heche

Praėjus savaitei po tragiškos avarijos, mirė 53-ejų JAV aktorė Anne Heche. Šią žinią patvirtino jos šeima, prieš tai paskelbusi, kad bus atjungta gyvybę palaikanti priemonė.

Be mamos liko 2 jos sūnūs. Neseniai po tragiškos avarijos prabilo JAV aktorės Anne Heche šeima. Jie pranešė, kad aktorė tikriausiai neišgyvens, po šios savaitės pradžioje įvykusios automobilio avarijos, dėl kurios jos automobilis užsidegė, rašo „The Guardian“.

Ji tebėra komos būsenoje ir patyrė „sunkų anoksinį smegenų sužalojimą“, – sakė jie – kai smegenims trūksta deguonies.

„Norime padėkoti visiems už malonius linkėjimus ir maldas, kad Anne pasveiktų, ir padėkoti atsidavusiam personalui bei nuostabioms slaugytojoms“, – pridūrė jie.

Anot BBC, praėjusią savaitę jos automobilis rėžėsi į dviejų aukštų namą Los Andžele. A. Heche automobilis prieš savaitę dideliu greičiu įvažiavo į T formos sankryžą, nulėkęs nuo kelio įsirėžė į dviejų aukštų namą Los Andželo Mar Vistos rajone ir sukėlė smarkų gaisrą, pranešė Los Andželo pareigūnai.

Atvykę 59 ugniagesiai darbavosi 65 minutes, kad užgesintų gaisrą, nurodė Los Andželo priešgaisrinis departamentas (LAFD). Los Andželo policija ketvirtadienį paskelbtame pareiškime nurodė, kad atliks A. Heche kraujo tyrimus ir kad tyrėjai ketina „pateikti šią bylą atitinkamai prokuratūrai“, tačiau nenurodė, dėl kokių kaltinimų. Tą pačią dieną vietos žiniasklaida pranešė, kad preliminarių testų rezultatai dėl narkotikų buvo teigiami, tačiau reikia atlikti daugiau tyrimų, kad būtų galima įsitikinti, jog narkotinės medžiagos nebuvo naudojamos jos gydymui.

Garsenybių pasaulio naujienų portalas TMZ, remdamasis neįvardytais policijos šaltiniais, teigė, kad A. Heche mėginiai dėl kokaino ir fentanilio buvo teigiami, nors pastarasis klinikose kartais naudojamas skausmui malšinti.

Ji yra prižiūrima Grossmano nudegimų centre West Hills ligoninėje ir palaiko gyvybę, kad nustatytų, ar jos organai yra gyvybingi donorystei, sakoma jos šeimos pranešime.

„Ji jau seniai buvo pasirinkusi paaukoti savo organus, todėl jos gyvybė palaikoma, kad būtų nustatyta, ar jie yra gyvybingi“, – sakoma pareiškime.

„Anne turėjo didžiulę širdį ir savo dosnia dvasia palietė kiekvieną sutiktą žmogų“, – priduriama pareiškime.

„Ji ne tik turėjo nepaprastą talentą, bet savo gyvenimo darbu laikė gerumo ir džiaugsmo skleidimą, ypač siekdama, kad būtų priimta tai, ką mylite. Ją prisiminsime dėl jos drąsaus nuoširdumo ir labai ilgėsimės jos šviesos“, – sakoma jame.

Aktorė nuo 10-o dešimtmečio yra sukūrusi vaidmenų virtinėje filmų, įskaitant juostas „Šešios dienos, septynios naktys“, „Donis Braskas“ ir „Žinau, ką padarei praeitą vasarą“. A. Heche taip pat žinoma dėl savo vaidmens daugiaserijinėje televizijos melodramoje „Kitas pasaulis“, už kurį 1991 metais pelnė „Daytime Emmy“ apdovanojimą.

Dešimtajame dešimtmetyje daug dėmesio sulaukdavo jos ryšys su televizijos laidų vedėja Ellen DeGeneres. 2000-ųjų rudenį, netrukus po išsiskyrimo su E. DeGeneres, A. Heche buvo hospitalizuota po to, kai pasibeldė į nepažįstamų žmonių duris kaimiškojoje vietovėje netoli Fresno Kalifornijoje. Tuomet pareigūnai sakė, kad aktorė atrodė sukrėsta ir nesiorientuojanti, nerišliai kalbėjo su gyventojais.

2001-aisiais išleistoje atsiminimų knygoje „Call Me Crazy“ A. Heche papasakojo apie viso gyvenimo kovą su psichikos sveikatos bėdomis ir vaikystėje patirtą lytinę prievartą. 2001–2009 metais A. Heche buvo ištekėjusi už operatoriaus Colemano Laffoono, pora turi sūnų. Kito sūnaus aktorė susilaukė nuo aktoriaus Jameso Tupperio, su kuriuo vaidino televizijos seriale „Men In Trees“.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer