Prakalbo Alytuje mirusio kūdikio mama: sūnų rado nebegyvą ryte

Savaitgalį policija paskelbė, kad medikai, nuvykę į iškvietimą Alytuje rugpjūčio 6 d. apie 5 val. 50 min., rado mažamečio (g. 2022 m.) kūną. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. Naujienų portalui tv3.lt susisiekus su netikėtai mirusio berniuko mama Rasa, moteris sako, kad vos 6 mėnesių jos sūnelis Eimantas mirė dėl neaiškios priežasties. Vieniša moteris ir jos artimieji kreipiasi į visuomenę pagalbos renkant lėšas, reikalingas išlydėti berniuką į paskutinę jo gyvenimo kelionę.

Moteris neslėpdama emocijų sako, kad netektis šeimą ištiko visiškai netikėtai. Dar du vaikučius auginanti vieniša mama, atsikėlusi maitinti 6 mėnesių kūdikį, rado jį nebegyvą lovelėje.

„Atsikėliau ryte ir radau jį numirusį, viskas“, – sunkiai žodžius renka moteris.

Prašo visuomenės pagalbos

Rasa sako kol kas nežinanti, kas galėjo nutikti jos sūnui, nes vaikelis gimė sveikas ir jokių problemų iki šiol nebuvo. Mirties priežastis kol kas nėra nustatyta, ją ekspertai mamai turėtų pateikti šiandien. Tačiau moteris atskleidžia dėl ko, įtariama, galėjo įvykti ši tragiška nelaimė.

„Yra tik du variantai. Sakė arba užsimetė apklotą, arba kaip būna vaikams staigi mirtis iki metų laiko“, – sako alytiškė.

Vieniša mama turi vos keletą artimų žmonių, kurie prisideda ir palaiko ją skausmo akivaizdoje. Todėl moteris prašo visų, galinčių prisidėti finansiškai prie Eimantuko išlydėjimo amžinajam poilsiui.

Artimieji ir pažįstami netikėtai mirusiam vaikučiui nupirko karstelį ir drabužių, tačiau šeimai dar reikalingi pinigai laidojimo namų paslaugoms už kūnelio laikymą ir transportavimą padengti. Taip pat lėšų reikės ir išsamioms ekspertizės išvadoms, po kurių turėtų paaiškėti, kodėl taip netikėtai mirė metukų nesulaukęs berniukas.

Visi norintys ir galintys prisidėti prie pagalbos šeimai, tą gali padaryti žemiau nurodytu būdu:

Sąskaitos numeris: LT287300010146092610 RASA GOVORUCHINAITĖ

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer