Prakalbo apie liūdną Putino patikėtinių likimą: miršta vienas po kito

43 metų milijardierius oligarchas Aleksandras Subbotinas, vadovaujantis su Kremliumi susijusiai energetikos milžinei „Lukoil“, buvo rastas negyvas pasinaudojęs vadinamųjų dvasinių gydytojų Magua Flores ir Tinos Cordoba paslaugomis, kurios, kaip teigiama, gydė jį rupūžės nuodų po oda.

Šį mėnesį rastas negyvas Rusijos naftos magnatas tapo šeštuoju aukšto rango oligarchu, mirusiu nuo Vladimiro Putino invazijos pradžios, rašoma mirror.co.uk.

Milijardierius Aleksandras Subbotinas (43), Kremliui priklausančios dujų milžinės „Lukoil“ vadovas, buvo rastas negyvas, kai, kaip pranešama, paprašė šamanų patarimo, kaip išsigydyti pagirias. Šamanės Magua Flores ir Tina Cordoba, vykdydamos keistą ritualą, po jo oda suleido rupūžės nuodų. Vietos žiniasklaida praneša, kad Subbotinas mirė nuo širdies smūgio.

Pranešama, kad balandžio pabaigoje Sergejus Protosenja, anksčiau vadovavęs naftos bendrovei „Novatek“, prabangioje Ispanijos viloje kirviu nužudė savo žmoną ir paauglę dukrą, o paskui pasikorė kieme.

Buvęs „Gazprombank“ viceprezidentas Vladislovas Avajevas taip pat buvo rastas negyvas Maskvoje su savo šeima – kilo įtarimų, kad šios dvi mirtys gali būti susijusios. Mirusius šeimos narius – 51 metų Avajevą, jo nėščią žmoną Jeleną (47) ir jaunesnę dukrą Marią (13) – bute Maskvoje rado kita dukra.

Teisėsaugos šaltiniai valstybinei naujienų agentūrai „Tass“ sakė, kad mirtis buvo žmogžudystė arba savižudybė, kaip ir Protosenijos byloje. Pagrindinis įtarimas kyla dėl to, kad mirtys šių oligarchų ir jų šeimos mirtys įvyko taip greitai viena po kitos – per 48 valandas.

Kitas buvęs „Gazprombank“ viceprezidentas Igoris Volobujevas sakė, kad Avajevo mirtis galėjo būti „inscenizuota, nes jis galbūt žinojo per daug“ ir kad jis netiki, kad Protosenja atėmė sau gyvybę.

Paslaptingos oligarchų mirtys

Šiais metais mirė dar penki su Kremliumi susiję oligarchai – dauguma po karo Ukrainoje pradžios.

Vasario 25 dieną Sankt Peterburge savo garaže rastas negyvas Aleksandras Tyulakovas, o netoli jo buvo savižudybės raštelis. Jis mirė praėjus kelioms savaitėms po kito Gazprom vadovo Leonido Šulmano, kurio kūnas buvo rastas sausio pabaigoje.

Vasario 28 d. Michailas Vatfordas, dujų ir naftos magnatas, buvo aptiktas pakartas savo dvaro Anglijoje garaže. Oligarchas mirė „nepaaiškintomis aplinkybėmis“, tačiau nebuvo jokių požymių, kad jam būtų taikomos sankcijos dėl artimo ryšio su Putinu, rašo „The Guardian“, remdamasi policijos pranešimais.

Milijardierius Vasilijus Melnikovas, įkūręs medicinos kompaniją „MedStorm“, kovo pabaigoje rastas negyvas kartu su žmona ir dviem mažamečiais sūnumis Nižnij Novgorode, tuo metu pranešė „Kommersant“. Nors buvo teigiama, kad Melkinovo įmonė dėl sankcijų artėjo prie žlugimo, kaimynai ir šeimą pažinoję žmonės teigė, kad nėra jokios priežasties įtarti, kad tarp jų buvo kilusių kokių nors problemų.

Darbuotojas dieną prieš randant vadovo ir jo šeimos kūnus gavo pranešimą iš Melkinovo, kuriame buvo prašoma palaidoti jį tame pačiame sklype su jo motina. Pranešime taip pat buvo nurodyta namų rakto vieta ir liepta „nelaužti durų“.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer