Deganti Rusijos vėliava – Ukrainos kariai pasidalino naujo miesto išvadavimo vaizdais

Ukrainos valstybės sienos tarnyba paskelbė vaizdo įrašą, kuriame matyti, kaip Ukrainos kariai plėšia rusiškus ženklus nuo miesto viešų vietų ir degina Rusijos vėliavą nuo okupantų išvaduotame Vovčanske.

Vovčanskas – miestas Ukrainos Charkivo srities šiaurėje ir visai netoli sienos su Rusija. Ukrainos pajėgos jį, tikėtina, išvadavo dar pirmadienį.

Sėkmingi smūgiai rusams

Pastarosiomis savaitėmis Ukraina vykdo sėkmingą kontrataką Pietų ir Rytų kryptimis, atsikovodama vis daugiau gyvenviečių.

Ukraina sekmadienį pareiškė, kad jos pajėgos, tęsdamos didelio masto kontrpuolimą šalies rytuose, stengiasi išvyti Rusijos karius iš gyvenviečių aplink strategiškai svarbų Iziumo miestą.

„Mūsų pajėgos įžengė į Kupjanską. Charkivo srityje tęsiasi gyvenviečių Kupjansko ir Iziumo apylinkėse išlaisvinimas“, – sakoma ukrainiečių kariuomenės pranešime, paskelbtame praėjus 200 dienų nuo Rusijos invazijos pradžios.

Kyjivo pajėgos teigia per kontrpuolimą atkovojusios jau mažiausiai 30 miestų ir kaimų rytinėje Charkivo srityje.

Rusija iš pradžių teigė, kad siunčia į Charkivo sritį pastiprinimą, tačiau šeštadienį Maskva paskelbė, kad atitraukia savo karius į piečiau esančią Donecko sritį.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer