Prancūzijoje sumuštos dvi ukrainietės moterys, tvirtina buvusios užpultos ruso

Prancūzijos policija tiria dviejų ukrainiečių moterų sumušimą. Moterų teigimu, jas už tai, kad klausėsi ukrainietiškos muzikos viešoje vietoje, sumušė rusas. Ukrainos ambasada Prancūzijoje perėmė bylą ypatingai kontrolei.

Pirmadienį Ukrainos sąjungos Prancūzijoje viceprezidentas Volodymyras Kohutiakas sakė, kad vakarą Roquebrune-Cap-Martin savivaldybėje, pietryčių Prancūzijoje, „dvi ukrainietės buvo sumuštos rusų už tai, kad klausėsi ukrainietiškos muzikos“, skelbia leidinys „Ukrainska Pravda“.

V. Kohutiakas taip pat pasidalino ir nukentėjusių moterų nuotraukomis.

Vietos leidinys „Monaco-Matin“ pažymi, kad nukentėjusios moterys yra Alina ir jos motina Elena iš Iziumo, Charkivo srities. Jos balandžio 19 d. atvyko į Prancūziją. Tuo metu Iziumas buvo okupuotas rusų kariuomenės.

Kaip pasakojo nukentėjusi Alina, ji kartu su mama vaikščiojo krantine ir telefonu klausėsi ukrainietiškos muzikos, kai sutiko keturis vyrus.

„Vienas iš vyrų pribėgo prie mūsų. Jis smogė man į veidą. Kritau ant žemės, o jis man trenkė. Tris kartus trenkė mano mamai“, – prisimena Alina.

Gydytojai Elenai diagnozavo nosies lūžį, o Alinai – kojų ir galvos sumušimus.

Anot Alinos, jų užpuolikas buvo rusas: „Kai prakalbo, supratome“

Ukrainos Užsienio reikalų ministerijos atstovas Olegas Nikolenko pirmadienio vakarą sakė, kad Ukrainos ambasada Paryžiuje perėmė specialią dviejų ukrainiečių sumušimo bylos kontrolę.

„Diplomatai bendradarbiauja su Prancūzijos teisėsaugos pareigūnais, kad operatyviai ištirtų išpuolį, palaikytų ryšį su aukomis, kurioms suteikta būtina medicininė pagalba. Užpuolikai turi būti nubausti“, – rašė jis socialiniame tinkle „Facebook“.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer