Priglaudusi ukrainietę žmona patyrė šoką: nuviliojo vyrą per 10 dienų

Anglas dviejų vaikų tėtis pabėgo su ukrainiete pabėgėle, praėjus vos dešimčiai dienų po to, kai jis su partnere priėmė ją gyventi savo namuose.

29-erių apsaugos darbuotojas Tonis Garnettas iš Jungtinės Karalystės paliko savo ilgametę partnerę Lorna, nes įsimylėjo 22 metų ukrainietę Sofiją Karkadym.

Tonis iš Bradfordo šiandien sako: „Mes planuojame savo ateitį kartu.“

Susižavėjo apgyvendinta ukrainiete

Sofijai Karkadym, kuri karo pradžioje pabėgo iš Lvivo miesto, Tony suteikė prieglobstį Jungtinėje Karalystėje. 22-ejų mergina prisipažino:

„Kai tik jį pamačiau, iškart susižavėjau. Viskas įvyko labai greitai, bet tai yra mūsų meilės istorija. Žinau, kad žmonės blogai apie mane galvos, bet taip nutinka. Mačiau, koks jis buvo nelaimingas.“

Gegužės 4 dieną ji galiausiai atskrido į Mančesterį ir apsigyvenu su Toniu ir Lorna Bradforde, Vakarų Jorke.

Tačiau jos atvykimas netrukus sukėlė įtampą. Nepaisant Lornos prieštaravimų, Tonis šešerių metų dukrą iškėlė iš jo kambario pas trejų metų seserį, kad galėtų apgyvendinti ukrainietę Sofiją.

Apsigyvenę kartu, Tonis ir Sofija įsimylėjo vienas kitą. Tonio ir Lornos dukros taip pat pamėgo Sofiją, tačiau partnerė pasipiktino dėl to, kad tarp jų iškart užsimezgė ryšys.

Dėl naujos meilės paliko viską

Galiausiai Lorna liepė Sofijai išeiti, tik nesitikėjo, kad Tonis išeis kartu su ja.

Jis sakė: „Norėjau pasielgti teisingai, o Sofija buvo pirmoji, kuri susisiekė su manimi socialiniuose tinkluose. Prieš 60 metų mano senelis pabėgo iš Rusijos, kad pradėtų naują gyvenimą JK ir be kitų pagalvos niekaip nebūtų galėjęs pradėti viską iš naujo.

Jei mus užpultų, tikėtume, kad pasaulis mums padės. Tai viskas, ką norėjau padaryti, bet visa tai pasisuko labai netikėta linkme.“

Tonis paaiškino: „Nuo pat pradžios buvo akivaizdu, kad tarp mūsų su Sofija kažkas yra. Aš šiek tiek kalbu slovakiškai, o ši kalba nelabai skiriasi nuo ukrainiečių, todėl galėjome susikalbėti.

Bet tai pablogino situaciją, nes Lorna nesuprasdavo, apie ką mes kalbame. Mes su Sofija sėdėdavome ir šnekučiuodavomės, išgerdavome ir žiūrėdavome televiziją su ukrainietiškais subtitrais, kartais net tada, kai Lorna jau miegodavo.

Mes puikiai sutarėme, bet tuo metu nieko daugiau nevyko, nors suprantu, kodėl Lorna pradėjo pavydėti ir pykti.“

Sofija pradėjo kartu su Toniu eiti į sporto salę, kur jie kartu treniruodavosi, o paskui sėdėdavo jo automobilyje ir kalbėdavosi.

Tonis sakė: „Žinojau, kad tarp mūsų kažkas yra ir kad Sofija jaučia tą patį – negalėjome to sustabdyti. Išėję iš sporto salės sėdėdavome mašinoje, kalbėdavomės ir juokdavomės.“

 

Buvusi Tonio partnerė Lorna neatlaikė, matydama, kaip partneris ir namuose apsigyvenusi pabėgėlė suartėjo ir paskelbė ultimatumą, kad Sofija turi palikti jų namus.

Tonis pasakojo: „Pasakiau Lornai: „Jei išeina ji, išeinu ir aš“. Žinojau, kad negaliu jos paleisti ir nė sekundę nesuabejojau tai sakydamas. Mes susipakavome daiktus ir išsikraustėme pas mano tėvus.

Labai apgailestauju dėl to, ką išgyvena Lorna, tai nebuvo jos kaltė. Niekada nesiruošėme to daryti, tai nebuvo planuota ir nenorėjome nieko įskaudinti.“

Artima Lornos draugė sakė: „Ji visiškai sugniuždyta. Ji buvo su Toniu dešimt metų ir per dešimt dienų jos šeima iširo.“

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer