Princas Harry atvyko apraudoti karalienės: neslėpė emocijų

Princas Harry atvyko į Balmoralą – praėjus beveik pusantros valandos po to, kai buvo paskelbta apie jo močiutės, karalienės Elžbietos II mirtį.

Bekingemo rūmai šį vakarą, 18.30 val. vietos laiku, paskelbė apie ilgiausiai pareigas atlikusios 96 metų amžiaus Didžiosios Britanijos monarchės mirtį, rašo dailymail.co.uk.

Tačiau skrydžio duomenys rodo, kad Sasekso hercogo princo Harry lėktuvas tuo metu vis dar buvo ore ir oro uoste nusileido tik po 15 minučių. Galiausiai 19.52 val. jis automobiliu atvyko į Škotijos dvarą, kur kartu su kitais karališkosios šeimos nariais apraudojo karalienės mirtį.

Harry į Balmoralą išvyko vienas, be žmonos Meghan, kuri anksčiau šį vakarą turėjo dalyvauti „WellChild Awards“ ceremonijoje Londone. Prieš jam atšaukiant savo pasirodymą buvo tikimasi, kad jis pasakys kalbą šio vakaro apdovanojimuose, kuriais pagerbiami drąsūs sunkiai sergančių vaikų poelgiai.

Užsienio žiniasklaida paviešino nuotraukas, kuriose matyti susirūpinęs Harry veidas. Jo gilus žvilgsnis išduoda, kad šiuo metu visos mintys sukasi aplink netektį.

Tiesa, portalas dailymail.co.uk taip pat pasidalijo išskirtinėmis nuotraukomis, kuriose Harry ranką laikė prie galvos.

Pasak šaltinio, hercogienė vėliau gali prisijungti prie Harry Škotijoje.

Karaliumi paskirtas princas Charlesas, pastebėtas nešantis portfelį, šį rytą su žmona karališkuoju sraigtasparniu nuskrido į Balmoralą iš Dumfries House.

Jo sesuo princesė Anne jau buvo Balmorale po renginio šią savaitę. Lėktuvas su septyniais karališkosios šeimos nariais, įskaitant princą Williamą, princą Andrew, princą Edwardą ir Vesekso grafienę, išskrido iš oro uosto Northolt Londone ir nusileido Aberdyne 16 val.

Kembridžo hercogas sėdo prie savo „Range Rover“ vairo kartu su dėde ir teta, šiandien nerimaujant dėl ​​Jos Didenybės sveikatos.

Buvo patvirtinta, kad Jos Didenybė šią popietę „ramiai“ mirė Balmorale, sulaukusi 96 metų.

Bakingamo rūmų atstovas sakė: „Karalienė šią popietę ramiai mirė Balmorale. Karalius ir karalienė konsortė šį vakarą liks Balmoralyje ir rytoj grįš į Londoną. Po karalienės mirties Didžiojoje Britanijoje ir jos Sandraugos šalyse prasidės dešimties dienų gedulo laikotarpis, kai milijonai jos pavaldinių JK ir užsienyje susitaikys su jos mirtimi.“

Sūnui įžengus į sostą, taip pat bus švenčiamas Elžbietos II istorinio valdymo 70 metų jubiliejus, per kurį šiais metais ji pasieks savo platininį jubiliejų – tai orientyras, kurio naujasis britų monarchas greičiausiai nepasieks.

Karalius Charlesas sakė: „Mano mylimos motinos, Jos Didenybės Karalienės, mirtis yra didžiausio liūdesio akimirka man ir visiems mano šeimos nariams. Mes nuoširdžiai liūdime, kad mirė brangioji valdovė ir labai mylima motina.

Žinau, kad jos netektį labai pajus visoje šalyje, sferose ir Sandraugos šalyse bei daugybė žmonių visame pasaulyje. Šiuo gedulo ir pokyčių laikotarpiu mane ir mano šeimą paguos ir palaikys žinojimas apie pagarbą ir gilią meilę, kuri taip plačiai buvo jaučiama karalienei.“

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer