Princesės Dianos liokajus prakalbo apie karalienę: atskleidė, kokia ji buvo

Buvęs karališkasis liokajus Paul‘as Burrell‘as atvėrė širdį apie darbą karalienei po to, kai ketvirtadienį pasaulį apskriejo liūdna žinia apie karalienės Elžbietos II-osios mirtį.

Paul‘as Burrell‘as sako, kad „negalėjo tuo patikėti“, kai ketvirtadienį išgirdo žinią apie karalienės mirtį, rašo mirror.co.uk.

Sunkiai tramdė ašaras

Ilgiausiai valdžiusi monarchė mirė būdama 96 metų, o Paul‘as, kuris yra buvęs princesės Dianos liokajus, pagerbė Jos Didenybę.

64-erių vyras po liūdnos žinios atvėrė širdį pokalbių laidoje „The News Desk“ ir teigė, kad karalienė jam buvo tarsi „surogatinė motina“.

Tramdydamas ašaras, Paul‘as pasakojo laidos vedėjui Tom‘ui Newston‘ui Dunn‘ui apie tą akimirką, kai išgirdo liūdną naujieną.

„Negalėjau tuo patikėti. Esu sugniuždytas žinodamas, kad karalienės nebėra. Man ji buvo kaip surogatinė motina, ji buvo nepaprastai šilta asmenybė“, – sakė jis.

Jis taip pat pasidalino daugybe asmeninių istorijų apie susitikimus su Jos Didenybe, įskaitant ir tą, kad ji paskatino jį susituokti ir suplanavo jiems medaus mėnesį.

Jis tęsė: „Ji buvo didelė mano gyvenimo dalis, kaip ir daugelio šalies gyventojų, bet man – vienuolika metų buvusiam šalia jos ir keliavusiam su ja po visą pasaulį – ji visada buvo šalia manęs, mano žmonos ir vaikų.

Tiesą sakant, ji mane ir paskatino tuoktis. Ji sakė: „Paul‘ai, suprasi, kad santuoka yra nuostabus dalykas, kai turėsi vaikai. Klijai, laikantys šeimą kartu, yra vaikai. Tu nepasigailėsi“

Taigi, aš vedžiau princo Filipo tarnaitę ir ji paklausė: „Kur keliausite per medaus mėnesį?“. Atsakiau, kad „mes galvojame keliauti į Rilį, Jūsų Didenybe“. „Rilį?“, paklausė ji. „Ne, Rilis nėra tinkama vieta, jūs keliausite į Balmoralą“.

Taigi ji išsiuntė mus į Balmoralą mūsų medaus mėnesiui, o po devynių mėnesių gimė mūsų pirmasis sūnus, už tai galiu dėkoti karalienei.“

Skyrė jaudinančius žodžius

Jausmingame interviu buvęs liokajus apibūdino karalienę kaip „nuostabią, neįtikėtiną ir nesavanaudišką“.

Jis tęsė: „Ji buvo gera vadovė, ji rūpinosi žmonėmis, kurie rūpinosi jis. Ji visada buvo šalia žmonių, kurie jai tarnavo, ji asmeniškai domėjosi jų gyvenimu. Negaliu pasakyti, kiek kartų jį domėjosi mano šeimos gyvenimu.“

Paul‘as tuomet prisiminė akimirką, kai karalienė jo šeimai įteikė specialų raktą nuo Bakingamo rūmų sodų, kad jo vaikai galėtų ten žaisti, ir pridūrė: „Nedaug monarchų tai padarytų, ar ne?“.

Interviu jis užbaigė, siųsdamas jaudinančią žinutę: „Ji buvo tokia nuostabi ponia ir aš negaliu patikėti, kad jos nebėra. Aš tik noriu pasakyti: „Ramybės, Jūsų Didenybe“.

Jūs tarnavote savo šaliai ir nesavanaudiškai vykdėte savo pareigas, dabar galite susitikti su šeima, kurios taip pasiilgote – savo motina, tėvu ir seserimi princese Margaret.

Ji buvo nuostabi moteris, visuomet troškusi gyventi užmiestyje. Ji norėjo išsilaisvinti iš karališkųjų gniaužtų ir tiesiog išeiti į mišką, ten skinti laukines braškes ir mėlynes.“

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer