Pugačiova sulaukė Kremliaus atsako: valdžia keršija taip šlykščiai, kad net propagandininkai pakraupę

Rusijoje buvo sukurtas propagandinis filmas apie scenos primadoną Alą Pugačiovą, kuri prieš tris mėnesius su vyru ir vaikais išvyko gyventi į Izraelį. Jau ir anksčiau savo palaikymą Ukrainai deklaravusi atlikėja didžiulio Kremliaus pakalikų pykčio sulaukė dėl savo antikarinės pozicijos.

Kremliaus politiką aršiai kritikuojantis Maksimas Galkinas kartu su žmona Ala Pugačiova sulaukia nuolatinio Rusijos valstybinės žiniasklaidos dėmesio. Valdžiai neįtinkantys, net ir žymiausi šalies kultūros ar scenos žmonės, staiga tapo nereikalingais ir pasmerktaisiais.

Maksimas Galkinas aktyviai reiškiasi socialiniuose tinkluose ir dažnai komentuoja įvykius Ukrainoje ir Rusijoje. Pati Ala Pugačiova retai pasisako, tačiau scenos primadona yra prieš karą Ukrainoje, ji paliko Rusiją ir to užteko Kremliaus samdomiems asmenims į ją nusitaikyti.

Šį kartą apie dainininkę sukūrė tariamai diskredituojantį ją filmą, skelbia Rusijos žurnalistas Romanas Superis.

„Draugai iš Pirmojo praneša, kad televizijai buvo nuleistas didelis dokumentinis kinas apie Alą Pugačiovą, kuriame artistė rodoma kaip išdavikė, įsitikinimų atsisakiusia persona ir „Jelcino epochos raugu“. Kinas pasirodė toks šlykštus, kad kritikos sulaukė net iš Informacinės sklaidos direkcijos direktoriaus Kirilo Kleimenovo. Kanalo vadovybė stengiasi priešintis tokio filmo pasirodymui eteryje“, – rašė savo „Facebook“ paskyroje jis.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer