Putiną „į tualetą“ palydėję šeši asmenys prajuokino internautus: spėlioja, kam jų reikia tiek daug

Socialiniuose tinkluose populiarėja vaizdo įrašas, kuriame užfiksuota, kaip Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas, kaip teigiama, iš tualeto išeina su šešių asmenų palyda.

Vaizdo įrašu pasidalino Rusijos opozicionieriaus Aleksejaus Navalno įkurto „Kovos su korupcija fondo“ tyrimų skyriaus vedėja Marija Pevčich.

Prie vaizdo įrašo ji rašo: „Štai vaizdo įrašas, kuriame šeši žmonės lydi Vladimirą Putiną į tualetą. Pasirodo, reikia tiek daug“.

Tiesa, šis vaizdo įrašas nėra naujas, jį dar 2019 metais užfiksavo BBC žurnalistas Jonah Fisheris. Vaizdo įrašas nufilmuotas per V. Putino ir dar trijų lyderių susitikimą Paryžiuje, Eliziejaus rūmuose. Tąkart susitiko V. Putinas ir Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis, Prancūzijos prezidentas Emmanuelis Macronas ir Vokietijos kanclerė Angela Merkel.

Ir išties, matyti, kad šalia patalpos, iš kurios vėliau išeina V. Putinas, ir kuri, pasak BBC žurnalisto, yra tualetas, pirmiausiai stovi vienas žmogus, tuomet išeina dar vienas, ir dar vienas – iš viso V. Putiną lydi šeši žmonės. Keli iš jų – jo asmens sargybiniai.

Internautai, žinoma, netruko pasinaudoti proga ir pradėjo ieškoti priežasčių, kodėl V. Putinui reikėtų eiti į tualetą su tokia didele palyda.

„Kad palaikytų?“ – rašo vienas komentatorius.

„Vienas patarėjas. Du asmens sargybiniai. Du šluostytojai, valytojai, vienas išmatų surinkimo specialistas“, – juokiasi kitas.

„Kažkas laiko padidinimo stiklą, o kiti paprasčiausiai jam ploja“, – rašo trečias.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer