Putino garbintojai džiaugiasi ataka Vinycioje: „Už 8 lavonus atsidarysiu šampano butelį“

Ketvirtadienį rusų pajėgos raketomis apšaudė pietvakarių Ukrainoje įsikūrusį Vinycios miestą. Skelbiama, kad žuvo 21 žmogus, pusšimtis atsidūrė ligoninėje, apie 40 žmonių dingo be žinios. Kol didžioji pasaulio dalis smerkia ataką, Kremliaus režimą šlovinantys eiliniai rusai ja džiaugiasi. Socialiniuose tinkluose pasklido jų komentarai.

„Pavarykit juos visus“, – rašė Liudmila.

„Už 8 Vinycios lavonus atsidarysiu šampano butelį“, – rašė kitas vartotojas.

„Nėra ten civilinių! O jei yra, tai fašistų šalininkai“, – tvirtino Dmitrijus.

„Tokios atakos turi būti kiekvieną valandą“, – rašė kitas rusas.

„Šlovė Putinui!!! Už visus Donbaso vaikus, dekite pragare banderovcų šiukšlės“, – rašė „Dėde Bruno“ pasivadinęs vartotojas.

Ukrainos tarnybos atnaujino duomenis po išpuolio Vinycioje. Skelbiama, kad po rusų atakos žuvo 21 žmogus, iš jų – 3 vaikai. Į ligoninę paguldyti 52 žmonės (iš jų – 4 vaikai), 34 žmonių būklė sunki. Per ataką apgadinti 55 pastatai ir 40 automobilių. Taip pat vyksta 42 žmonių paieška, su jais artimiesiems nepavyksta užmegzti ryšio.

Socialiniuose tinkluose plinta vaizdai iš rusų apšaudytos Vinycios. Įspėjame, vaizdai gali šokiruoti.

Smūgis Vinycioje sulaukė ir Ukrainos pareigūnų vertinimo.

„Mes jiems smogsime. Jie smogs mums. Skirtumas tas, kad mes smogiame tik kariniams taikiniams, kiekvieną kartą kruopščiai numatydami šalutinę žalą. Jie smogia nekreipdami dėmesio į šalutinę žalą“, – savo „Telegram“ rašo Ukrainos prezidento patarėjas Oleksijus Arestovyčius.

Rusijos pajėgos ketvirtadienį sparnuotosiomis raktomis smogė Vinycios centrui. Anot O. Arestovyčiaus, tai yra karo taisyklių pažeidimas.

„Tai yra civilizacijos logikos ir užkariavimų neigimas. Ir civilizacija pateiks atsakymą. Tai nebus greita, nes tokios galimybės nėra. Tačiau kiekvienas toks smūgis pagreitina civilizacijos veiksmus prieš anticivilizaciją: sankcijos, ginklų perdavimas.

Bus dar daug mūsų smūgių, jų atsakomųjų smūgių, vėl mūsų, vėl jų. Putino režimas bus nužudytas mūšio lauke, kito būdo jam užbaigti nėra“, – rašo O. Arestovyčius.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer