Paviešino Šatunovo planus: jų įgyvendinti taip ir nespėjo

Jurijus Šatunovas mirė šių metu birželio 23-iosios naktį. Teigiama, kad garsų rusų dainininką mirtis ištiko po to, kai šis patyrė širdies priepuolį, būdamas su draugais priemiestyje.

Dar visai neseniai J. Šatunovas dainavo savo gerbėjams ir koncertų metu dalinosi vasaros planais.

Atskleidė kūrybinius planus

Viename iš paskutinių koncertų dainininkas sakė, kad yra pasirengęs pradėti įrašinėti naujas dainas, rašoma teleprogramma.pro.

„Reikės vykti į studiją ir ten pradėti įrašinėti naujai sukurtas dainas, nes jų turiu labai daug. Turiu jums ką parodyti! Todėl kažkas šią vasarą atsipalaiduos, deginsis prie jūros, o aš sėdėsiu studijoje“, – tą kartą su žiūrovais dalijosi J. Šatunovas.

J. Šatunovas birželio gale buvo kremuotas bei palaidotas Troekurovskio kapinėse. Dalis jo palaikų taip pat buvo išvežta į Vokietiją, kur dainininkas gyveno pastaruosius metus kartu su šeima. Be tėvo liko du vaikai – 15 metų sūnus Dennisas ir aštuonerių dukra Estella bei taip pat be mylimojo – žmona Svetlana.

Iškėlė klausimą dėl Šatunovo kremavimo

Kiek anksčiau tv3.lt naujienų portalas rašė, kad grupės „Laskovskyj maj“ prodiuseris ir kūrėjas Andrejus Razinas mano, jog Jurijaus Šatunovo kremacija yra bandymas nuslėpti jo mirties priežastis.

Jo nuomone, dainininkui stipriai kenkė kolektyvo direktorius Arkadijus Kudriašovas ir vienas iš grupės įkūrėjų Sergejus Kuznecovas.

„Negaliu sau atleisti, kad leidau šiems baisiems žmonėms dirbti su grupe“, – interviu „Express Gazeta“ sakė Razinas.

Razinas pasakojo, kad grupės direktorius, žinodamas apie Šatunovo širdies problemas, ragino jį vartoti raminamuosius vaistus, dažnai sumaišytais su alkoholiu, kad išlaikytų savo veiklą, rašoma life.ru.

„Kodėl buvo kremuotas Šatunovas? Kodėl visi buvo įsitikinę, kad tai buvo paskutinė jo valia? Ar galite patikėti, kad Jura, kuri jau sunkiai kvėpavo, paklausė Kudriašovo: „Arkaša, tik sudegink mane, prašau?“

Manau, kad Kudriašovas taip pasielgė, kad, neduok Dieve, nerastų raminamųjų vaistų su alkoholiu pėdsakų“, – sakė Razinas.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer