Putino marionetė Solovjovas lieja pyktį: grasina Maldeikį išvežti į Rusiją, kad stotų prieš teismą

Seimo narys Matas Maldeikis, panašu, užsitraukė Kremliaus propagandistų nemalonę. M. Maldeikio įrašą socialiniuose tinkluose komentavo Rusijos televizijos laidų vedėjas Vladimiras Solovjovas, garsėjantis propagandine retorika. Jis pratrūko pykčiu ir grasino, kad Lietuvos Seimo narį reikėtų išvežti į Rusiją, kur šis stotų prieš teismą.

Tiesioginiame televizijos eteryje V. Solovjovas svaidėsi grasinimais M. Maldeikiui ir kitiems Lietuvos politikams, kurie, anot jo, įžūliai elgiasi su Rusija.

Propagandistas sureagavo į M. Maldeikio įrašą tinkle „Twitter“.

„Jei mongolai įsiverš į Taivaną, atsipeikėsime sunaikindami mažą mongolų kaimelį, vadinamą „Maskva“. Lietuvos Didžioji Kunigaikštystė palaiko Taivaną!“ – „Twitter“ paskyroje ironiškai rašė M. Maldeikis.

Savo ruožtu V. Solovjovas ėmė kaltinti Lietuvą, kad esą ši su Rusija elgiasi įžūliai. Jo nuomone, kai kurie politikai turėtų stoti prieš Rusijos teismą, tarp jų ir M. Maldeikis.

„Kaip amerikiečiai visame pasaulyje ima ir grobia žmones už jų įstatymų pažeidimą, taip ir mes turime kelti baudžiamąsias bylas tokios rūšies piliečiams. Kad jie suprastų, pavyzdžiui, Kinijoje, Indijoje, Brazilijoje, Pietų Afrikoje, Serbijoje pagal orderį, išduotą Rusijos teismo, jie gali būti sulaikomi ir jiems pritaikoma ekstradicija į Rusiją, kad stotų prieš Rusijos teismą. Lietuva, kad ją kur (rus. tv**ų m*t), įžūliai su mumis elgiasi. Latvijai, Estijai mes duodame atsaką“, – kalbėjo Kremliaus šalininkas.

V. Solovjovas ėmė kelti klausimus, kaip NATO reaguotų į Baltarusijos karo veiksmus, taip pat užsiminė apie Trečiąjį pasaulinį karą.

„Tarkime, Baltarusija ims ir pramuš koridoriuką iki jūros į Kaliningrado pusę. NATO kariaus su Baltarusija, suprasdami, kad mes tuoj pat įsitrauksime? Jie pasirengę dėl vulgarumo, kompleksų ir Mato idiotizmo <...> pradėti Trečią pasaulinį karą? Štai ir sužinosime“, – sakė V. Solovjovas.

Į propagandisto kalbą sureagavo pats M. Maldeikis. „Facebook“ paskyroje jis pasidalino įrašu, kur paaiškino, kodėl jo „Twitter“ įrašas galėjo šitaip įsiutinti Kremlių.

„Europos Sąjunga išleidžia dešimtis milijonų „kovai su propaganda“, kurios niekas nežiūri ir kuri apie nieką. Su fašistais reikia kovot jų metodais, parodant jų peršamos pasaulėžiūros absurdiškumą ir kliedesius. Vergo mentalitetas tokiu atveju išsilydo, nesuprasdamas, kad iš jo tiesiog tyčiojasi jo paties metodais. Kaip išsilydo Solovjovo protas, kai trolinu fašistuojančius rusus ir kinus. Dabar jau vaikis man grasina.

Pastebėkit, kad taip pat kaip Solovjovas, pas mus reagavo ir keli Seimo vergo mentaliteto savininkai. Išsiduoda, vergai pažemintieji. Nieko nėra grėsmingiau šaliai kaip vergas Seimo narys“, – dalijosi M. Maldeikis.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer