Raskite skaičių 869: pavyks patiems atidžiausiems

Naujas iššūkis galvosūkių mėgėjams – išbandykite savo jėgas ir tarp daugybės skaičių 899 raskite kitokį skaičių. Ar pavyks? Tačiau įsiminkite – tam turite tik 20 sekundžių. Per nustatytą laiką paslėptą skaičių pavyksta rasti tik patiems atidžiausiems.

Kad būtų lengviau, štai palengvinimas, kad bent žinotumėte, ko ieškote – jums reikia rasti skaičių 869, kuris yra paslėptas tarp daugybę kartų pasikartojančio skaičiaus 899. Šis galvosūkis daug sudėtingesnis nei galėjote numanyti, rašo mirror.co.uk.

Galvosūkių mėgėjams teko nelengvas iššūkis, nes paslėptą kitokį skaičių reikia rasti per 20 sekundžių ar mažiau, tačiau tai pavyksta padaryti tik patiems atidžiausiems ir azartiškiausiems.

Ar jau pavyko pastebėti skaičių? Jei ne, per daug savimi nenusivilkite, nes tai itin sudėtingas galvosūkis, reikalaujantis daug susikaupimo, kantrybės ir gebėjimo sukoncentruoti dėmesį į detales.

Pavyksta atidžiausiems

Pabandykite susiskirstyti paveikslėlį dalimis, paeiliui atidžiai apžiūrėti kiekvieną dalį, pavyzdžiui, stulpelį ar eilutę. Stenkitės ilgai nežiūrėti į vienodų skaičių visumą, nes taip išspręsti galvosūkį bus dar sunkiau.

Dažnai smegenys mėgsta apgauti mus pačius ir suklaidinti, kai virtinėje vienodų dalykų slepiasi kažkas kitokio. Tai žinant yra daug paprasčiau išspręsti galvosūkį, nes daugiau dėmesio sutelkiama į detales, o ne bendrą vaizdą.

Šis galvosūkis yra itin įdomus, nes ieškomas skaičius nesislepia už kitų skaičių, be to, tarp eilučių ir stulpelių yra nemaži tarpai. Tačiau kitoks skaičius yra labai panašus į visus kitus, todėl jį rasti – ne tokia jau lengva užduotis.

Ar jau pavyko rasti ieškomą skaičių 869? Jei vis dar nepavyksta jo aptikti, žemiau pateikiame atsakymą, kuriame kitoks skaičius apibrauktas raudonai.

O galbūt pavyko surasti kitokį skaičių tarp daugybės vienodų skaitmenų? Ar spėjote tai padaryti per 20 ar mažiau sekundžių?

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer