Rusijos turguje su „Z“ raide pardavinėjamos kelnaitės internautams sukėlė juoką: „Geriausia visų laikų kontracepcija“

Naujus prorusiškus apatinius audringi „Twitter“ vartotojai pavadino „geriausia visų laikų kontracepcija“.

Keistos kelnaitės, kurių priekyje yra liūdnai pagarsėjęs Z simbolis, buvo pastebėtos vietiniame Tverės (Rusija) turguje.

Buvęs Ukrainos ambasadorius Austrijoje Oleksandras Scherba socialiniame tinkle „Twitter“ paskelbė nuotrauką, kurioje matomos baltos, rausvos ir raudonos spalvos kelnaitės su Z raide.

Po nuotrauka jis parašė: „Kai tu tikrai, tikrai esi proputiniškas.“

Ir pabaigoje panaudojo grotažymę „#StopPutinNOW“.

Keisti apatiniai sukėlė juoko bangą socialinių tinklų programėlėje – vienas vartotojas tai pavadino „geriausia visų laikų kontracepcija“, o kitas juos pavadino „aistros žudiku“.

Kitas vartotojas rašė: „Puikiai tinka dėvėti mūšio lauke“. Trečias paskelbė: „Jei ketinčiau užmegzti intymius santykius su kuo nors ir pastebėčiau, kad ji vilki tai, ji gali būti nors ir supermodelis, tačiau viskas būtų baigta.“

Rusijos simbolis Z, kuris buvo lyginamas su nacių svastika, pirmą kartą buvo pastebėtas vasarį, iškart po to, kai Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas įsakė savo kariuomenei įsiveržti į Ukrainą. Pirmą kartą jis buvo pastebėtas ant rusų tankų. Buvo matyti, kad tankų išorėje dideliame kvadrate buvo išpiešta raidė „Z“.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer