Artimai su Sandra Žutautiene draugaujanti Justina Partikė – apie ištiestą pagalbos ranką ir tai, ką prisimins iki mirties

Tikriausiai visi puikiai žino ilgametę „TV pagalbos“ vedėją Sandrą Žutautienę. Moteris save išbandė ne tik televizijos laidose, bet ir šokių projektuose, neseniai į rankas paėmė ir mikrofoną. Nepaisant to, jog moterį daugelis pažįsta iš televizijos, tačiau jos artima draugė Justina Partikė papasakojo, kokia Sandra yra išjungus kameroms.

Naujienų portalui tv3.lt Justina Partikė atvirai prabilo apie pažintį su Sandra bei atskleidė, kokia ji yra.

Pažintis

Justina pasakojo, kad jos pažintis su Sandra prasidėjo netikėtai, kai pakvietė ją dalyvauti TV3 laidoje „Namas“.

„Pamenu, kad labai nustebau, kai gavau jos žinutę. Kartu projekte pragyvenome beveik 2 savaites, kurios pralėkė it kulka. Buvo daug juoko, nuotykių. Nerealus realybės šou… Išėjus iš jo praturtėjau ne tik patirtimi, bet ir draugystėmis. Po šou viskas dėliojosi taip, kad po truputį keitėsi mano draugų ratas. Ne visas, bet dalis nemaža. Netikri draugai dingo, o nauji – įėjo su griausmu. Taip įėjo ir Sandra. Vienas balius bendras, antras balius ir bendri draugai. Taip ir tapome draugėmis. Bet ne tik baliai parodo draugystę, tačiau ir tam tikros aplinkybės, laikas. Jau 3 metus draugaujame. Kuo toliau, tuo labiau vertinu draugus, kurie mane supa aplink“, – džiaugėsi pašnekovė.

Tęsdama pasakojimą apie Sandrą, Justina teigė, kad ji yra pozityvi asmenybė: „Sandra yra linksma, bet neprisileidžianti per arti savęs svetimų žmonių. Sakyčiau, kad net mokanti palaikyti tam tikrą ribą. Manau, kad tai yra be galo gerai, nes aš esu baisi atlapaširdė. Greitai prisileidžiu žmones, bet ir greitai nusivyliau jais.“

Justina negailėjo gražiausių žodžių „TV pagalbos“ vedėjai ir tikino, kad ji turi gailestingą širdį. „Ji yra beprotiškai paslaugi, veikli, talentinga, graži, jauna moteris. Bet kartu ir be galo jautri ir beprotiškai mylinti. Ji yra mūsų mažutė, bet su tokia didele širdimi. Džiaugiuosi, kad ji yra. Jai visada galima paskambinti ir parašyti, kai liūdna, kai bėda ištinka, kai norisi gerai praleisti laiką“, – sakė J. Partikė.

Nevengia ištiesti pagalbos rankos

„TV pagalbos“ žvaigždė Sandra nuolat padeda likimo nuskriaustiems žmonėms, tačiau pagalbos ranką tiesia ne tik įjungus kameroms.

„Pamenu vieną tokią situaciją, kuri labai užstrigo atmintyje. Žiema, nuomojamas būstas buvo gyvenvietėje, kur net taxi nevažiavo. Gyvenau tarp Klaipėdos ir Palangos. Buvau neseniai grįžusi į Lietuvą gyventi, besilaukianti. Vytenio nebuvo. Lauke buvo labai šalta, o aš tik automobilį buvau naują nusipirkusi, o jis ėmė ir nebeužsikūrė. Situacija – tokia, kad aš nėščia, Leo namie, o mašina nebeužsikuria. Kaimynų nepažįstu, o šaldytuvas buvo toks tuščias, kad reikėjo padaryti gausų apsipirkimą.

Mane apėmė panika, nes visi išvažiavę savais reikalais arba irgi neužsiveda automobiliai. Įsikėliau „story“ su prašymu, kad padėtų užkurti man kas mašiną. Pati pirma man paskambino Sandra. Sakė, kad lekia pažiūrėti, ar užsikurs jos automobilis ir atvyks pas mane. Po pusvalandžio jau buvo mano kieme. Ji ne tik supirko pilną bagažinę maisto produktų, bet ir visus juos sunešė į namus, kad man nereikėtų nešti. Šitą jos elgesį prisiminsiu iki mirties. Buvau tokioje nepavydėtinoje situacijoje ir ji buvo pirmoji, kuri man tada ištiesė pagalbos ranką akimirksniu.

Sandra yra daug staigmenų man padariusi ir daug visko padėjusi. Ji tikrai nuostabi draugė. Labai vertinu ją turėdama. Vertinu tai, jog ne tik juoktis kartu galime, turėti gražias akimirkas, bet galime ir atvirai bendrauti. Nebijodamos, kad kažkuri kažkur kažką prasižios“, – džiaugėsi moteris.

Naujas ir intriguojantis „TV pagalbos“ sezonas – jau netrukus!

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer