Rusų chirurgo sukurti krūtų implantai šokiravo internautus: išjuokė viešai

Rusijos plastikos chirurgas Jevgenijus Dobreikinas sukūrė „patriotiškus“ krūtų implantus, moterims, „kurios myli savo tėvynę“.

Rusų chirurgas savo naujausią išradimą reklamuoja socialiniuose tinkluose ir sulaukia didelio Vakarų auditorijos dėmesio. J. Dobreykinas sukūrė du dažytus krūtų implantus, kuriuos pacientės gali rinktis prieš operaciją, rašoma express.co.uk.

Ant vieno krūties implanto yra atspausdinta Rusijos vėliava, o ant kito – armijos atspaudas. Reklaminiame J. Dobreykino vaizdo įraše jis paaiškina, kodėl rusės juos pirktų, nors jų nemato net pačios pacientės. J. Dobreykinas tvirtino, kad patriotai nori Rusiją laikyti „prie širdies“.

„Pristatau jums naujos kartos krūtų implantus „Rosgrud“. Žinoma, tai vis tiek tas pats implantas, užpildytas silikonu, bet tik pažiūrėkite į šių išskirtinių modelių dangą. Yra du stiliaus variantai – rusiška trispalvė ir klasikinis armijos kamufliažas. Tikri patriotai galės išsirinkti modelį, kuris bus arčiau širdies, tiesiogine ir perkeltine prasme.

Stilingas sprendimas tiems, kurie myli savo Tėvynę ir nori turėti kažką daugiau nei tik lipduką ant automobilio ar tatuiruotę ant peties. Be to, tai eksperimentiniai implantų modeliai, kurių unikali danga yra visiškai saugi ir sėkmingai išlaikė visus reikiamus testus“, – aiškino plastikos chirurgas.

Jis atsivedė ir pacientę, kad ši patvirtintų jo pasakytus žodžius.

„Noriu būti pati gražiausia ir madingiausia, kad turėčiau kažką tikrai išskirtinio, o „Rosgrud“ implantai yra tai, ko man reikia. Ne visada galiu su savimi nešiotis vėliavą, kartais net nėra kur dėti paso, „Rosgrud“ net ir neturėdamas drabužių leis jaustis patriotu.

Fantastinis jausmas, kai po širdimi tiesiogine to žodžio prasme yra tavo šalies vėliava, mano implantai su trispalve, o draugė dabar ruošiasi įsidėti implantus su kamufliažu. Jėga yra ne tik tiesoje, bet ir grožyje“, – sakė gydytojo atsivesta pacientė.

Internautai išjuokė idėją

Vartotojai socialiniuose tinkluose „Twitter“ reagavo į naujus patriotinius krūtų implantus.

 

Viena vartotoja @Jeanie_Kat rašė: „Tas užrašas yra šiek tiek prieštaringas – eksperimentiniai modeliai, unikali danga yra saugi ir išlaikė visus būtinus testus. Jei ji išlaikė visus testus, kam tada vadinti eksperimentine? Ir kas nusprendžia, kokius saugos testus jie atlieka Rusija? Ar tai tik Putino „Suimk ir paspausk“ testas?“.

@Jon2Allen rašė: „Taigi, kada turėsime Trumpo implantus?“.

@Njetula rašė: „Tai 100% trolinimas, jei tai būtų teisėta, kodėl jie dėtų subtitrus anglų kalba?“.

@Yoffine parašė: „Kai tik manote, kad viską matėte…“

@QQX juokavo: „Netrukus: tie, kurie šviečia per Kalėdas“.

@MichaelLWilde1 pasakė: „Tikrai? Galbūt aš nesuprantu, bet jūs iš tikrųjų nematote implanto paviršiaus, kai jis yra implantuotas, tiesa? Jis yra jūsų kūno viduje. Ar jis matosi per odą ar pan.?“.

Rusai nuo pat karo pradžios skelbia apie savo patriotizmą savo „Tėvynei“.

Vakarų šalys taiko griežtas finansines sankcijas Rusijai ir traukiasi iš vakarietiškų prekių pardavimo rusams, kol Putinas nepasitrauks iš kaimyninės Ukrainos.

Prasidėjus karui aukščiausios klasės mados namai „Chanel“ atsisakė parduoti savo gaminius Rusijoje, o tai sukėlė didelį Rusijos moterų patriotinį atsaką.

Moterys skelbė vaizdo įrašus, kuriuose matyti, kaip jos pjausto ir karpo savo „Chanel“ rankines ir žada nuolat palaikyti savo „tėvynę“ Rusiją, nepaisant visuotinio jų karinių barbariškų veiksmų prieš Ukrainą pasmerkimo.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer