Paviešino karalienės rašytą laišką anūkui: žodžiai spaudžia širdį

Rugsėjį visą pasaulį apskriejusi žinia apie karalienės Elžbietos II mirtį sujaudino ne vieną. Tačiau velionė monarchė paliko gražiausius prisiminimus, o jos anūkas itin brangina vieną jos laišką, kurį gavo prieš 25-erius metus.

Paviešinta, ką Jos Didenybė parašė laiške, skirtame savo anūkui princui Williamui, o jo turinys nepaliko abejingų ir suvirpino ne vieną širdį, rašo mirror.co.uk.

Laiško turinys sujaudino

Ranka rašytame laiške, kurį pridėjo prie anūkui skirto advento kalendoriaus, ji rašė: „Williamai, tikiuosi, kad tau patiks jį atidarinėti kiekvieną dieną. Močiutė.“

Karališkosios šeimos gerbėjai susižavėjo jaudinančiu 25 metų senumo laišku. „Twitter“ pasipylė daugybė komentarų, kupinų susižavėjimo.

Vienas vartotojas rašė: „Niekada negirdėjau apie šį laišką! Jie palaikė tokius gražius santykius.“

Kitas naudotojas sakė: „Kaip miela. Gražus, brangus prisiminimas, kurį būtina saugoti.“

Kaip teigia „Daily Mail“, laiškas buvo parduotas aukcione „RR Auction“ Bostone dar 2016 m., po to, kai jį bendrovei pardavė buvęs princesės Dianos darbuotojas.

Primename, kad karalienė Elžbieta II mirė rugsėjo mėnesį, Balmoralio rūmuose. Naujuoju sosto valdytoju tapo karalius Karolis III, o jo žmona Camilla – karaliene konsorte. Planuojama, kad naujasis karalius bus karūnuotas gegužės 6 d.

Po karalienės mirties į sostą atėjus Karoliui III, Elžbietos II anūkas, naujojo karaliaus sūnus princas Williamas, kartu su žmona Kate Middleton, paskelbti Velso princu ir princese.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer