Sandra apie save atskleidė mistinį faktą: sapnuose ji regi savo ateitį

Realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ jau spėjo pritraukti būrį žiūrovų, o kai kurie dalyviai ir pakerėti jų širdis. Tiesa, realybės šou dalyvė Sandra tikriausiai labiausiai pakerėjo kito dalyvio – Jono – širdį, o pristatydama žiūrovams mergina neslėpė, kad sapnuoja pranašiškus sapnus.

Pirmadieniais–ketvirtadieniais per TV3 televiziją 20:30 rodomoje laidoje žiūrovai galėjo artimiau susipažinti su 20-mete Sandra. Iš Raseinių kilusi mergina dirba modeliu.

„Esu graži ir paslaptinga“, – neslepia Sandra.

O paslaptinga ji ne šiaip sau. Pasirodo, kad mergina, kaip pati teigia, sapnuoja pranašiškus sapnus.

„Aš sapnuoju pranašingus sapnus. Per sapnus aš galiu daryti, ką noriu, ir skraidyti, ir pamatyti savo ateitį ar įvykius. Prieš porą naktų kaip tik susapnavau ir apie šį realybės šou. Man kažkas pribėgo prie ausies ir pasakė: „Sandra, tu laimėsi šitą projektą“. O aš galvoju, kad jeigu taip pasakė, reiškia taip ir bus“, – tikino Sandra.

Kokių dar įdomybių apie save papasakojo Sandra, žiūrėkite vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

Stebėdami dalyvių gyvenimą, besimezgančius santykius ir intrigas jiems kiek pavyduliaujate? Manote, kad atlikti užduotis galėtumėte geriau? O gal svajojate laimėti įspūdingą pinigų sumą? Tuomet tai – paskutinė galimybė užpildyti šou anketą ir dar spėti į paskutinį lėktuvą – Tenerifė jūsų laukia! Jūs galite tapti dar vienu realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ dalyviu. Nebeatidėliokite ir pildykite anketą jau šiandien, nes tai – paskutinis jūsų šansas! Anketą rasite čia: www.tv3.lt/neviskasiskaiciuota/anketa

Realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ laidas žiūrėkite kiekvieną pirmadienį–ketvirtadienį 20:30 per TV3 televiziją, o dalyvių gyvenimą visą parą sekite per Go3!

Visą laidą galite rasti čia.

Nuo šiol kiekvienas realybės šou žiūrovas gali dalyviams mesti iššūkį! Sugalvokite užduotį dalyviams, atsiųskite ją adresu https://www.tv3.lt/neviskasiskaiciuota/issukis ir galbūt jūsų užduotis taps ta, kurią atliks visi „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ dalyviai. Paįvairinkite dalyvių gyvenimą netikėčiausiais iššūkiais!

Beje, visų šių jaunų žmonių likimas kiekvieną savaitę priklauso būtent nuo žiūrovų – kas važiuos namo, o kas savo kelią realybės šou tęs ir toliau?

Tad nebūkite abejingi ir nepamirškite balsuoti už savo mėgstamiausią realybės šou dalyvį. Balsuoti galite čia.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer